• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeter artık (Adam gibi bir oyun!)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AON
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
diablo 3 oyna bence çünkü arkadaşlarla oynayınca çok güzel oluyor

İstanbul Kıyamet Vakti , grafiklerini daha önceden oynamadıgın için beğenmeye bilirsin. Fakat oynadıkça güzüne hoş ve zevkli gelecektir. Kesinlikle hile,bug,açık,bot yoktur . Üstelik oyun türk yapımı ve olay İstanbulda geçiyor .

O oyunda para vermeden oynayabileceğini düşünüyor musun ? :D

NFS Most Wanted dene gerçekten güzel oyun olmadı bf2 mp oyna oda çok sarıyor :D

Emin misin hepsinde olduğundan
1.Renaissance Heroes Türkiye yeni çıktı daha kapalı betada
2.S4 League yukarda açıklamasını yaptım.
3.Need For Speed World çalışan hile varsa buyur kanıtla şahsen ben oynuyorum ve hiç görmedim.
4.Mstar 5 senedir sınıf arkadaşım oynuyomuş ve oyunun profesyonelerinden ve hiçhack görmemiş.
5.Air Rivals belki olablir tam bir şey diyemem ama alt yapısı sağlam olmaz diye biliyorum.
6.Steam oyunlarıda olabilir. steam oyunlarında zaten hack yok olsa bie anıda ban yiyor merak etme :)

World de bende defalarca gördüm :(

ya öyle birşey istemiyorum ps3 alır oynarım. benim aradığım böyle levelli kademe kademe emek harcadığımız bir oyun..

Kardeşim ondada futbol yaşam diye bir bölüm var manager'lik gibi kendı takımını kuruyorsun transferlerini,taktiğini,teknik adamın parasına kadar sen ayarlıyorsun.
Bir nevi level atlamak gibi alt ligten üst lige çıkıyorsun sonra şampiyonlar ligi hilede yok, keyifli aklında bulunsun.

Ancak ben senin dediğini anlıyaraktan Team Fortress 2 öneriyorum bu oyundada herhangi bir hileye rastlamadım :)

Bioshock İnfinite
Battlefield 3
Far Cry 3
Slender
Black Ops 2
NFS Most Wanted 2
Call Of Juarez Serisi
Metro 2033 - Last Light

LoL
Dota 2
BF3 MP
COD 2 MP
S4 League
Newerwinter
Air Rivals

sen silkroad oynuyordun sanırım ksro oyna ama bu saatten sonra zor olur.

Adam gibi oyun yok sağolun en iyisi kendi oyunumu kendim kurarrım.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri