• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

YGS Açıklandı !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Akyl
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

1 sene erken bitirse ne olur ki?

Eğer bana LYS'ye girmeden daha iyi şeyler yapabileceğinin garantisini verebiliyorsan 1 sene geç bitirsin.Ama hiçbirşeyin garantisi yokken ve henüz hiçbir şey bitmemişken bu işe kalkışmak bana saçma geliyor.Yoksa mesele 1 yıl yakmak değil , mesele ortada birşey yokken böyle bir şeye kalkışmak.

---------------------------------------:d

Son düzenleme:
Ben geçen sene ilk kez girdim sınava ve YGS sıralamam 53 bin idi. LYS ile birlikte sıralamam 65 bine düştü çünkü sınava hiç çalışmadım.

Geçen sene sosyal ve fenim iyi türkçe ve mat kötüydü toplamda 105 netim vardı.

Bu sene öylesine gireyim dedim ve sıralamam şuan 55 bin. Bu sene geçen seneye göre muazzam bir matematik ve güzel bir fen netiyle 90 netim var.

Bence bu sene sınav biraz daha zorlaşmış ama sadece türkçeyi zorlaştırmışlar sanki. Geçen seneki matematik ve fen soruları acayip zordu çünkü. Velhasılı kelam sonuç ne olursa olsun bir yeri hedefliyorsanız kesinlikle sadece ygs ile karar vermeyin arkadaşlar.
LYS senin esas kulvarındır ve önündeki seninle aynı kategoride olmayan adayları direkt geçmen demektir.

LYS çalışın arkadaşlar. LYS.

Düşündüm taşındım sınav anını gözden geçirdim kafamda dersane netlerime baktım zaten ben lys dede kötü yapmıyormuşum ve şuan önümde sadece ygs dersleri var bulunduğum okula baktım ve potansiyelimin neleri yapabileceğine baktım sonra yüksek yapan arkadaşlarımla puan ve sıralama karşılaştırdım ve sıralamaların çok sıkışık puan farkı neredeyse yok kadar az olduğunu gördüm ve bunların % lik dilimi lys için alındıktan sonra neredeyse herkesle eşit şartlara yaklaştığımı gördüm ve lys ye kadar devam etmeye karar verdim bu kadar iyi giderken tökezleyenilirim ve sınav stresi benim bilgimin önüne geçtiği için de sınavda beklenilenden az net çıkardım.Lys ye çalışacağım birde Türkiye 70.si bizim okulda arkadaşlar 110. ve 758.side bizim okulda o yüzden onların yanında çok ezik kalmak istemeyiz lys de :D
Hemen hemen bende senin gibiyim. Geçen sene denemelere başladıgım neti ygsde yaptım ki böyle birşey olamaz. Bende denemelerde 110 120 arası yapıyordum sınavda 100k oldum ama tmciyim. Umutluyum belki lysde çekerim diye.

Ulan bu netleri sarhoş olursam ancak yaparım diyodum Allahın sopası yok cezamızı verdi.

1 sene daha hazırlanayım diyenler bu son ygs seneye farklı bir sistem gelecek bu belki daha zor olur yada daha kolay bilemezsiniz. 1 sene kaybı gerçekten zor ona göre düşünüp karar verin sonra pişman olmayın.

Üniversitede olduğum için biraz rahat yaptım gene barajı geçtik 200+ hepsi :D

Geri