• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

YGS-LYS'ye Girecekler Gelsin Bakalım

Aç kapa yapıyor olabilir :D

Analog dönemde kalmış adam ahuadsfa :D

Bi aç kapa :D

----------

Bursa da yaşayıp Bursa da okuyorum olacak o.

3 ev var birinde ailem kalıyor diğerinde ben o yüzden sıkıntı yok.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen bizimkilerde bana 70 katlı bina yaptırdı görgüsüzlük olmasın diye yarıdan kestirdi.30 kat birbiriyle bağlantılı apartman komple benim her gün başka dairede kalıyorum.

İstanbul Üniversitesi Tarih Bölümünü istiyorum.Bakalım Hayırlısı... :)

İzmir - Antalya ve Ankara başta olmak üzere Ege bölgesine uzak olmayacak her yer olabilir. Makine mühendisliği.

Sakarya - Düzce - Kütahya ve bir kaç şehir daha bölüm olarak da ,
-Elektrik elektronik mühendisliği m.t.o.k
-Mekatronik mühendisliği m.t.o.k
-son olarak ta yazılım mühendisliği m.t.o.k (:

Sakarya - Düzce - Kütahya ve bir kaç şehir daha bölüm olarak da ,
-Elektrik elektronik mühendisliği m.t.o.k
-Mekatronik mühendisliği m.t.o.k
-son olarak ta yazılım mühendisliği m.t.o.k (:

Düzce Üniversitesi'ne gitte gör Ahırda mi okuyorsun üniversitede mi belli degil.
zaten şehir merkezine uzak ve köyün içinde kalıyor okul bahçesinde inekler otluyor.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İstanbulda kaliyim düzgün tıp olsun capa olsun bizim olsun

Kocaeli Enerji Sistemleri Müh. veya Sakarya Elektrik Elektronik Müh , puan daha yukarılara çıkarsa marmaraya yayılmayı düşünüyorum (:

Geri