• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

YGS Mağdurları..

DarkLight

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
25 Tem 2009
Puanı
116
Evet biliyorsunuz YGS'ye 1 gün kaldı. Ben de bunun mağdurlarından olduğum için eski ailem olan MaxiGame ile heyecanımı paylaşıyım dedim.

YGS'ye girecek arkadaşlar nasıl hissediyolar ? Heyecan , stres var mıdır ?

Ya da tecrübesi olanlar neler öneriyorlar öğrenmek istiyorum :)

Kesilmeyi bekleyen koyun gibi beklioz işte nolsun :D Heycan değilde bitsede kurtulsak havası var biraz,sınav sabahı biraz heycan olabilir belki :)

Girmeden önce çok stresli olursun çıktıktan sonra iyi geçtiyse bomba gibi eğer kötü geçmişse daha stresli olursun ;)

Geçen sene YGS'ye girdim ve şuan üniversitede okumaktayım. Kendimi denemek amacıyla tekrar giriyorum. :) Bu arada girecek herkese başarılar.. ^^

YGS o kadar önemli değil geçiş sınavı gibi bir şey LYS asıl bomba sırf böyle dedim diye YGS'yi sallamayın da :D

Pazar günü sınava girdikten sonra, arkadaşlarla buluşup önce kafeye sonrada bara gideceğiz. Gelmek isteyen olursa 13:00 Kızılay/Konur Sokak'da bulunan Ezgi Kafe de olacağız. :) Sınav stresi falan Angara bebesine ters ya :)

Geri