• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

YGS Mağdurları..

başarılar soner , çalışmasanda mantık kurarak yaparsın ygs konuları kolay zaten başarılar :D

aynen yarın sınav var hatırlatmasaydınız iyiydi ben tek ygs ye giricem lys gerekmiyor bana ama ygsden 280 yapmam lazım bakalım :)

aynen yarın sınav var hatırlatmasaydınız iyiydi ben tek ygs ye giricem lys gerekmiyor bana ama ygsden 280 yapmam lazım bakalım :)

Hiç çalışmasan bile günlük hayattan bilerek yapabileceğin sorular var. Türkçe'nin tamamını okuyarak yapsan 280 puan geliyor zaten. :)

Bende seneye giricem, benimde 270-300 arası yapmam gerekiyor. Ne kadar zor veya kolay görücez bakalım seneye. :)

Edit: Ayrıca LYS'den 270 çıkarmak ne kadar zor veya kolay bilen var mı? :D

Hiç çalışmasan bile günlük hayattan bilerek yapabileceğin sorular var. Türkçe'nin tamamını okuyarak yapsan 280 puan geliyor zaten. :)

Ustam en fazla 260 oluyor ygs3 puanı olarak düşünürsek.
Bende H.H.O yazıcam arkadaşlar ygs önemli benim içinde fakat son 1 ay salladım gibi bir şey heyecanda var hafiften

benim için artık bağımlılık haline geldi ygs sınavı :D

2 sene önce girdim artık tınlamıyorum bile kendimi denemek için gireceğim.

Geri