• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

YGS Sonuçları Değerlendirildi. (AÇIKLANDI)

1898686_620852977994316_862091566_o.jpg

Ulan geçen sene aynı stresi ben yaşadım :( Şuan tekrar hissediyorum.Çöpe atın la bu konuyu !

Acayip kötü geçmiş ya. 320 bekliyordum en az. :agla :agla :agla Geçen sene sıralamam 250binlerde idi. Bu sene 177bine çıkmış ama gene kötü.
icon_ohmygod.gif

Fende o yanlışları bekliyordum. Fizikte ve biyolojiden. Ancak Türkçe'de 30 netten aşağı almam diye düşünüyordum. :agla :agla

KPyd3d.png

Gelecek yılda ben bu stresi yaşıcam şimdiden strese soktunuz beni :D

Maşallah, güzel puanlar var. Tebrik ederim herkesi. Bende beklediğimin altında aldım ama barajı geçmişim çok şükür.

[FONT=&quot]edit123123[/FONT]

Son düzenleme:
5 arkadaşın sonuçlarına baktım içlerinden barajı geçen 1 kişi var :D

Biri şunu ......:D
Bak bişi demicektim ama senin yorumu gördüm ya söylemezsem içimde kalırdı :D :D Eğer onu ..... diyorsan beni ................................................................................................................................................................................. lazım :D :D :D

Valla hiç çalışmadım yalan yok :D Seneye çalışıp giricem

UoVVmB8.png
derhsaneye gidiyosun lan çalışsaydın ! ! 1 b1b1b1!!!!

:ASD:aSD: kanka bende 215 almışım sayısaldan :s ulan bu mühendisliği sözele koysalar 300 yapardım ne güzel :D lan dershaneye gidiyoz yine çalışmıyoz nasıl bi malız anlamıyomki :D sporcu mu olsam nolsam yada baktım işsiz kaldım artık erdo qnq bana yardım eder şöyle ytden aylık 1.5 milyar xd

Bak bişi demicektim ama senin yorumu gördüm ya söylemezsem içimde kalırdı :D :D Eğer onu ..... diyorsan beni ................................................................................................................................................................................. lazım :D :D :D
Niye sen bu musun kardeş ?
10153631_646396815413416_1115484356_n.jpg

derhsaneye gidiyosun lan çalışsaydın ! ! 1 b1b1b1!!!!
:ASD:aSD: kanka bende 215 almışım sayısaldan :s ulan bu mühendisliği sözele koysalar 300 yapardım ne güzel :D lan dershaneye gidiyoz yine çalışmıyoz nasıl bi malız anlamıyomki :D sporcu mu olsam nolsam yada baktım işsiz kaldım artık erdo qnq bana yardım eder şöyle ytden aylık 1.5 milyar xd

Evet Caner beyi kombine lobisine alıyoruz buyrun Caner bey :D

hayatımızı yedin maksigeym hüloğğğğğğğğğğh :D bro lysye çalışmak zorundayım :D o değilde kankalar purelove fatal error felan hep faceden silmişler insan silerken kanki seni siliyom bb der bi helallik alırdı lan :D

o 3 alanada da birinci olan arkadaş FEM dershanelerindenmiş 160 srouda 156 doğrusu var :D dershane farkı soruları aldı mı dedirtiyor insana

o 3 alanada da birinci olan arkadaş FEM dershanelerindenmiş 160 srouda 156 doğrusu var :D dershane farkı soruları aldı mı dedirtiyor insana
femin kitapları sağlam bana göre o kimya kitabı son bi hafta aldım son 2 gün içerisinde başladım 4 ünite gittim 4 soru çıktı 4 üde doğru :D 9 ünite felan vardı hepsini bi yapabilseydim :D

Geri