• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yılbaşı gecesini nasıl geçireceksiniz ?

Evet arkadaşlar az bir zaman kaldı yılbaşı gecesine ben kendi adıma söyleyeyim evde gece gitar çalcam yapıcak tek eğlencem o sizler neler yapacaksınız belki birileri beni çağırır bende gelir içerim s.DÇASDASÇ:

Arkadaşın evinde 3-4 kafadar toplanıp içeceğiz, mangal yapacağız, tavla, okey falan sonrasında da. Ankara'da isen buyur gel sende bizle.

Yılbaşında sanırım tvde fundemantals ı izleyeceğim :D

---------------------------------------:d

Son düzenleme:
Bu tip özel günleri pek haz etmem ama eğlence olurda çağrılırsam da hayır demem :D Bu güne kadar hiç bir şey yapmadım açıkçası yılbaşlarında.Evde eğlence programlarını vs. izlemişizdir ama bu yıl belki arkadaşların ev boş olabilir biraz dağıtırız ortalığı.

2014 e nişantaşında gireriz herhalde 2 3 saat takılıp evde ölümüne içeriz sabaha karşıda mal olup yatarız ertesi gün bi bok hatırlamayız :D

Ya İzmir'e gelicem kız arkadaşımla ya da burda 3 erkek 4 kız toplanıp içicez sabaha kadar 2 seneden beri bir farklılık yok yani. :D

Yılbaşına Ghosts ile gireceğiz muabarekler. Tabi çerez merez de akıcaz. Alkol'a gelince artık kullanmıyorum. Geçen sene bi şişe şarap bitirdim. Anam ilk bir şey olmuyor sonradan vurdu. :D Açacağım metal müziğimi kop kop.
a060.gif

---------------------------------------

Son düzenleme:
Yıl başı planımda değişiklik var. Sevdiğim hastahanede gece nöbetine kalacakmış, bende arabayı hastahanenin önüne çekip oradan gireceğim yeni yıla. Gece gece iti olur kopuğu olur kızın yakınında olayım.

Yıl başı planımda değişiklik var. Sevdiğim hastahanede gece nöbetine kalacakmış, bende arabayı hastahanenin önüne çekip oradan gireceğim yeni yıla. Gece gece iti olur kopuğu olur kızın yakınında olayım.
Ah be beyazım.. Senin şu sevdiğinle yaşadıklarını bir filme çekesim var ama sadece öyle bir niyetim var gerçekleştiremiyorum. :)

Geri