• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Youtube Başaramadıklarınızı Konu Altına Yazın Rehber Olarak Sizlere Anlatayım.

1 - Resim koymak için öncelikle video yöneticisine gir ve yüklediğin bir video'ya gel ve düzenleye tıkla.

A5pjML.png

Sonra Özel Küçük Resim kısmına gel ve yüklemek istediğin fotoğrafı yükle.

yLXkZj.png

Ama bu özelliğin açılması için YouTube hesabının onaylı olması gerekmektedir. Nasıl onaylarım diyorsan... https://www.youtube.com/verify kısmına gir ve devam et.

2 - https://support.google.com/adsense/answer/9902?hl=tr

3 - Telif hakkı olmayan müzik kullanacaksın. Örnek bir kanal; https://www.youtube.com/user/NoCopyrightSounds

Aslında bunu ayrı bir konu olarak aç bu bölüme başkalarına da faydası olabilir.

Aslında bunu ayrı bir konu olarak aç bu bölüme başkalarına da faydası olabilir.

Ümit abi ben açmadan yanayım, ama forumda kategori gerekiyor abi açar mısın kategori? Abi birde ben youtube ile ilgilenen bir youtuberim diyelim, buraya üye oldum ve kanalımı burada tanıtmak istiyorum videolarımı insanlarla paylaşmak istiyorum bunun için burada böyle bir kategori yok abi.. Rica etsem açar mısın ben elimden geldiğince (ALLAH'ın izni ile) konu açmaya çalışacağım :)

Ümit abi ben açmadan yanayım, ama forumda kategori gerekiyor abi açar mısın kategori? Abi birde ben youtube ile ilgilenen bir youtuberim diyelim, buraya üye oldum ve kanalımı burada tanıtmak istiyorum videolarımı insanlarla paylaşmak istiyorum bunun için burada böyle bir kategori yok abi.. Rica etsem açar mısın ben elimden geldiğince (ALLAH'ın izni ile) konu açmaya çalışacağım :)

Burdaki üyelerin çoğu youtube işleri ile az veya çok uğraşıyor, kısacası buradan youtube kanalı olanlara pek ekmek çıkmaz o nedenle onların tanıtımı için ayrı bölüm açmaya değmez. Yotube kanal tanıtımı yapılabilecek çok daha etkili ve önemli kanallar ve siteler var oralara yölenmenizi öneririm. Şimdilik mevcut şartlar altında böyle bir bölüm maxigame için son derece gereksiz ve faydasız o nedenle açmayı düşünmüyorum.

Abi özel mesaja bakar mısın :D

Ben orada bilgimin bir kısmını paylaşırsam adminler beni banlar.Bu forum bu aralar sadece geyikten ibaret hiç kimse fixlenmemesi adına bildiğini anlatmıyor.
Youtube spam a felaket savaş açtı. En son bu savaşa adsense de katıldı ve spamcıları tek vuruşta yere serdiler desek yeridir. Spamdan adsense ile par almanın yolunu söylediğim an orada beni 1 sn barındırmazlar. :) Tahminen koyu açtıktan bir kaç dk sonra ban yerim :)
Ben özgün çalışıyorum artık. 2 ayda çok sağlam kanal yaptım. Partner şirketine bağladım bundan sonrasını spamcılar düşünsün :P
Bu arada yotube da seo artık benim işim :) Biri benim videomu açtığında sağ tarafta 19 videonun 19 uda benim video :)
Yotube da anahtar kelime ile aranmaya çıkmak artık yalan .Bundan sonra öle bir seo yapmalısınız ki youtube sizi önermeli.

Not : Seo ile ilgili bilgi vermem. Sadece youtube ayarları hakkında teknik bilgi veririm. Peşin konuşalım küsüşmeyelim.

Ben orada bilgimin bir kısmını paylaşırsam adminler beni banlar.Bu forum bu aralar sadece geyikten ibaret hiç kimse fixlenmemesi adına bildiğini anlatmıyor.
Youtube spam a felaket savaş açtı. En son bu savaşa adsense de katıldı ve spamcıları tek vuruşta yere serdiler desek yeridir. Spamdan adsense ile par almanın yolunu söylediğim an orada beni 1 sn barındırmazlar. :) Tahminen koyu açtıktan bir kaç dk sonra ban yerim :)
Ben özgün çalışıyorum artık. 2 ayda çok sağlam kanal yaptım. Partner şirketine bağladım bundan sonrasını spamcılar düşünsün :P
Bu arada yotube da seo artık benim işim :) Biri benim videomu açtığında sağ tarafta 19 videonun 19 uda benim video :)
Yotube da anahtar kelime ile aranmaya çıkmak artık yalan .Bundan sonra öle bir seo yapmalısınız ki youtube sizi önermeli.

Not : Seo ile ilgili bilgi vermem. Sadece youtube ayarları hakkında teknik bilgi veririm. Peşin konuşalım küsüşmeyelim.

Bana da anlat kimseye söylemem :))

Ben senden bilgi istemiyorum ki abi ama yardım edersen almam yok demem. Ben senle konuşmak için mesaja bak demiştim :D

merhaba. yt ile geç olsada tanıştım . ve bana bir kaç basit kullanımlı . video/ses edit programları lazım. ne kadar araştırsamda verimli bir sonuç alamadım . önerilen programlar karışık ve ingilizce. ve genelde herkez tutturdugu yoldan gidip açılmayı tercih etmiyor :)

merhaba. yt ile geç olsada tanıştım . ve bana bir kaç basit kullanımlı . video/ses edit programları lazım. ne kadar araştırsamda verimli bir sonuç alamadım . önerilen programlar karışık ve ingilizce. ve genelde herkez tutturdugu yoldan gidip açılmayı tercih etmiyor :)

yt için camtasia tavsiye.

Geri