• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Youtube izlenme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HasanEfe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
önceden hile ile kastım :D

trx2f.png

Bende bu işe girmeyi düşünüyorum elimde bir sürü komik videolarım mevcut tamamen bana ait çok güzel projelerim var fakat sistemi hiç bilmiyorum üniversite sınavına tekrar hazırlanıyorum bitsin oturup kafa yorucam yardımcı olacak arkadaşlara bir pm kadar uzağım :shm:

Bende bu işe girmeyi düşünüyorum elimde bir sürü komik videolarım mevcut tamamen bana ait çok güzel projelerim var fakat sistemi hiç bilmiyorum üniversite sınavına tekrar hazırlanıyorum bitsin oturup kafa yorucam yardımcı olacak arkadaşlara bir pm kadar uzağım :shm:

milyon tane komik video yükleniyor günde seninkilerin farkedilmesi için bir kitle lazım mesela inci caps admini 900bin sayfası olan youtube hesabı açmış youtubede attığını facebookta paylasıyor ilk gün 100k izlenme oluyor sonra youtube bunu en başa alıyor populerlerin arasına girincede gören tıklıyor sonra 2günde 1milyon izlenme

abonesiz 180k izlenmeye 90$ alanlar var bende sana güldüm :D

O telif hakkı falan yemiştir yoksa imkansız ve saçma yani ^^ Gerçi fake falan da olabilir. Real abonenin önemini buradan anlıyoruz işte zaten. Eğer iyi izlenim alamıyorsan sıkıntı var demektir. Videolarından da kaynaklanıyor olabilir herşey senin elinde :)

O telif hakkı falan yemiştir yoksa imkansız ve saçma yani ^^ Gerçi fake falan da olabilir. Real abonenin önemini buradan anlıyoruz işte zaten. Eğer iyi izlenim alamıyorsan sıkıntı var demektir. Videolarından da kaynaklanıyor olabilir herşey senin elinde :)
ben izlenmeden bahsettim sen abone sandın demek istediğim 90k aboneyle 300$ı 2ye 3e katlarsın rahat şahsi düşüncem bu

pewdiepie nin kazandığı paranın haddi hesabı yok ozaman, sizce ortalama kaçtır?

Pewds o paraların çoğunu hayır kurumlarına falan veriyordur. :ent

Bu arada Pewds o paraları sonuna kadar hakediyor. İnsanı güldürüyor oynarken ya. :pispis

bende hayır kurumlarına verdiğini biliyorum, videolarını da seviyorum fakat ne kadar kazanıyordur diye merak ettim sadece

Bu youtube işi herkesin harcı değil arkadaşlar. Hele elimde komik videolar var bunları yüklesem ne kadar kazanırım diyenler youtube dan uzak durun. Youtube da 1 dakika içerisinde paylaşılan komik video sayısının milyonları geçtiği gibi bir durum var ki bu kadar videonun arasından sizin videonuzun bulunması, izlenmesi ve reklamlara tıklanması dıdısının dıdısı gibi umutsuz bir vaka.

Hevesinizi kırmış gibi olmayayım ama siz ben tek tek upload yaparım para kazanırım derken arkaplanda bilmediğiniz neler neler dönüyor. Youtube için botlar yazılmış adamlar hiç bir zahmete girmeden 5 dk içerisinde 1000 e yakın vidoyu tek tıkla yüklüyor. Siz daha tek tek video yükleyeceksiniz de bu videolar farkedilecekte siz para kazanacaksınız, inanın imkansıza yakın bir durum.

Bu youtube işi herkesin harcı değil arkadaşlar. Hele elimde komik videolar var bunları yüklesem ne kadar kazanırım diyenler youtube dan uzak durun. Youtube da 1 dakika içerisinde paylaşılan komik video sayısının milyonları geçtiği gibi bir durum var ki bu kadar videonun arasından sizin videonuzun bulunması, izlenmesi ve reklamlara tıklanması dıdısının dıdısı gibi umutsuz bir vaka.

Hevesinizi kırmış gibi olmayayım ama siz ben tek tek upload yaparım para kazanırım derken arkaplanda bilmediğiniz neler neler dönüyor. Youtube için botlar yazılmış adamlar hiç bir zahmete girmeden 5 dk içerisinde 1000 e yakın vidoyu tek tıkla yüklüyor. Siz daha tek tek video yükleyeceksiniz de bu videolar farkedilecekte siz para kazanacaksınız, inanın imkansıza yakın bir durum.

Aynen öyle :D

Aynen aynen 2m görüntülenmeye ne kadar ödüyo hatta şunu daha net soruyim 1 kişiye ne kadar ödüyolar? ^^
328.25$ alacağım var fakat kanalda ki adsense başvurusu reddedildi. :D Analytics'te kuzu kuzu yatıyor para. :D Yeni kanal açtım adsense başvurusu kabul edildi, açalı yaklaşık 1 hafta oldu 0.70$ para olmuş.. Youtube işi zaman, sabır isteyen birşey. ^_^

328.25$ alacağım var fakat kanalda ki adsense başvurusu reddedildi. :D Analytics'te kuzu kuzu yatıyor para. :D Yeni kanal açtım adsense başvurusu kabul edildi, açalı yaklaşık 1 hafta oldu 0.70$ para olmuş.. Youtube işi zaman, sabır isteyen birşey. ^_^
1 haftada 0,70 mi :S o nasıl oldu ya benim 2 hafta mı ne oldu 0,06$ yazıyo hala tüm videoların toplamı 250 izlenme falan yapıyo

UZEH6yx.jpg

Daha önceki projemde "Komedi Dükkanı" idi.Hit'i çoktu.Onu satınca bu tarz açmaya karar verdim.

Geri