• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Youtube Kazanç

Bu ayın 31. günü kesinlenecek , birdaha ki ayın 31.günü paranı çekebilirsin.Bende bu ay sonunu bekliyorum :) Bu arada parayı çekebilmen için onaylatman lazım hesabını , epini girdin mi ?

Yanlışın olmasın 12 sinden 12 sine kesinleşir zafer

Arkadaşlar ne tarz videoları yüklediğiniz hakkın da çok detaya girmeden bilgi verebilirmisiniz ?

güncel videolar youtubede geleceği olabilecek videolar

Abi sen de iyice saklamışsın hehe :D Ben mesela yabancı kanal kullanıyorum.Yüklediğim videolar için de son 1 saat veya en geç 24 saat için deki haber videoları felan oluyor.USA ve UK televizyon kanallarından aldığım haber videoları yüklüyorum.Sence geleceği varmıdır ?

Son düzenleme:
Abi sen de iyice saklamışsın hehe :D Ben mesela yabancı kanal kullanıyorum.Yüklediğim videolar için de son 1 saat veya en geç 24 saat için deki haber videoları felan oluyor.USA ve UK televizyon kanallarından aldığım haber videoları yüklüyorum.Sence geleceği varmıdır ?

bilemem vallahi kardeş ama yabancı videolarda ziyaretçi yakalarsan hep videodan üste kalır ve tık başına daha fazla alırsın

Geri