• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Youtube Ünlem Geçme Teknikleri

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
maxigamelogo3.png

Merhaba arkadaşlar son günlerde başımıza musallat olan ünlem geçme taktiklerini konu altına sıralayacağım.Bu teknikler kesinlikle denenmiştir tarafımca. %90 derecede para kazanma ışığı yanıyor .Bu teknikleri kullanırken tek yapmanız gereken sabır göstermek.
maxayrac3.png

1-Profil ve kapak resmi.

Kanalımızı açtıktan sonra kanalımıza bir profil birde kapak fotoğrafı ekliyoruz.Ardından 3 gün içinde günde 3 er tane video atıyoruz.Kendi kamerayı elinize alıp herhangi bir yeri çekip atabilirsiniz yeterki sizin çekiminiz olsun.(Bilgisayardan masaüstü kayıt alanlar değil)Masayı çekin bardağı çekin.Bunların para kazanmasını yakın.Eğer olmaz ise itiraz etmeyin.Videoyu silip tekrar yükleyin.Ertesi gün yaptığınız spamlar %70 para kazanma yanacaktır.

2-Google+ sayfası twitter facebook bağlamak.

Kanalımızı oluşturduğumuz zaman girip facebook-twitter bağlantısı ekliyoruz ardından Google+ içindeki sayfaları profilleri çevremize ekliyoruz.Bir nevi google+ ile amatör kullanıcı oluyoruz.Bu işlemi 1 hafta yaptıktan sonra para kazanma %80 yanacaktır videolarda.

3-Beklemek

Kanalımızı açıyoruz 1 hafta boyunca bekliyoruz.1 Haftanın sonunda kanalımıza 100 video atıyoruz.Para kazamayı yakmıyoruz 3 gün sonra para kazanmayı yakıyoruz.Videolarımızın para kazanması %30 oranında yanıyor.(Tavsiye edilmez)

4-İmletmek.

Youtube profili oluşturup video yüklüyoruz.2. bölümdeki yaptığımızın aynısı adımları izliyoruz.Elimize kamera alıp video çekiyoruz.Facebook profilimizde twitterde paylaşım yapıyoruz.3 Gün sonra para kazanmayı açıyoruz %40 oranında para kazanma yanıyor.
maxayrac3.png

Deneyip gördüğüm yöntemleri konu içine ekleyeceğim.​

Birde şey var geçenlerde gördüm.Spam çalışanlara tavsiye edilmez zahmetli çünkü.Videoyu yüklüyorsunuz.Para kazanmayı açmadan düzenliyoruz ve görüntüyü tamamen koyulaştırıyoruz video simsiyah oluyor(muş).Bunu yaptıktan sonra para kazanmayı açıp eski haline getirebilirmişsiniz.Biyerde okumuştum işe yaramış hep deneyenlerde.

Birde şey var geçenlerde gördüm.Spam çalışanlara tavsiye edilmez zahmetli çünkü.Videoyu yüklüyorsunuz.Para kazanmayı açmadan düzenliyoruz ve görüntüyü tamamen koyulaştırıyoruz video simsiyah oluyor(muş).Bunu yaptıktan sonra para kazanmayı açıp eski haline getirebilirmişsiniz.Biyerde okumuştum işe yaramış hep deneyenlerde.

Hiç denemedim ersan fakat mantık olarak şöyledir.

Bir nevi youtubeyi kandırmak.Bomboş siyah video atmak aynı yola çıkabilir.Eğer incelemeye düşerse para kazanma gidebilir vs.Denemem lazım vaktim olursa denerim.Spam çalışanlar için en zahmetsiz yol bu gibi çünki günlük 500 video basan bir adam tek tek girip siyah ekran yapmaz.Ama tek kanal iyi çalışanlar için çok sağlam olur.Zamanım olursa kesinlikle deneyeceğim bunu.

Bir nevi youtubeyi kandırmak.Bomboş siyah video atmak aynı yola çıkabilir.Eğer incelemeye düşerse para kazanma gidebilir vs.Denemem lazım vaktim olursa denerim.Spam çalışanlar için en zahmetsiz yol bu gibi çünki günlük 500 video basan bir adam tek tek girip siyah ekran yapmaz.Ama tek kanal iyi çalışanlar için çok sağlam olur.Zamanım olursa kesinlikle deneyeceğim bunu.
sana mesaj atmıştım fakat burdan da yazayım belki bilen vardır ben video koydugumda müzik için 3. taraf eşleşeni veriyor bunu nasıl düzeltebilirim

Aynen spamda zor iş bir videonun işlenmesi 5 dk ye yakın sürüyo.Anca dizi atarken işe yarayabilir

Bende denediğim bir şeyi eklemek istiyorum arkadaslar videonuzun basına kendi kanal intronuzu yapıp koyarsanız %40 yakalamıyor unlem ben 4 video yükledim 2 tanesinden unlem kalktı buda aklınızda olsun isterseniz deneyin :)

Geri