• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Youtube'den Para Kazanmak

Zafer yada başka biri yardım etsin :D benim hesap varda 17 $ mı ne kazandı birde karışık baya bir bana ögretiversin bende ona yardım ederim herhangi bir konuda ödeşiriz hani :)

Beyler bu sektöre girmeden söyleyim kesinlikle çok iyi bir sabır gerektiriyor kimse elinizden tutup yardım etmiyor(Ben bile arkadaşlarıma en ufak yardımda bulunmadım.)Herkes kendi çözsün abi işi ben 5-6 aydır yapıyorum adam geliyor 1 haftada kazanmak istiyor olmazki öyle ağlamayana **** yok :D

sbys5.jpg

seo ayarlarınızı yapın.
Niche kelimeleri araştırın

Bol Kazançlar ^^
olm erdo ben senin resime tekrar baktım ne kadar yakışıklı olmuşsun öyle ? çok tatlı olmuşsun cnm ya banada anlatırmısın şu işleri :D ciddi diyorum hani insan işe girince para kazanınca ve o paranın ne kadar hızlı bi şekilde elinden gittiğini görünce böyle oyun oynayası felan gelmiyor ben oyun sildim tekrar yüklemiyim diye netinde sözleşmesi bitti zaten kapattım onuda fakat para kazanırsam ayda 50 dolar mesela yeter tabi giderek artar da net parası çıksın ilk önce günde 1-2 saat uğraşsam benim için yeter mesela benim youtube hesabım var şöyle bi tane telif hakkı yedim kabul ettim öyle yazıyor :D
nw5ka1e.png

Geri