• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Zszc 80 cap (DATABASE DOWLAND)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SkyNight
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SkyNight

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
3 May 2010
Puanı
76
2hhdc0y.png

ArkadaşLar kendı yapımımdır.

80 cap db Npc'de itemler sılınmıştır ZSZC 105 cap clenti ile hazırlanmıstır.

Benim serverin db'siydi serveri kapatım paylasıyorum

Özelikler
---------------------------------------------------------------------
Skiler 80'na kadar clentle ayarlandı edit olarak.
sikiler db den ayarlandı

İtem mall turkçeleşti

2 tane avatar ekledım 1 saate 40 tane eklerim ama ugrasmadım

Uniq secrol ekledim

npc ler 8 dg ıtemler ekli 9dg yok

mob lardan 9 dg ustu ıtem cıkmıyor

taklamakan fixlendi.

mastery 300 olarak ayarlandı.

party 80 olarak ayarlandı

exp bugu duzeltıldı

İtem mall fixlendi.
--------------------------------------------------------------------------------
ZSZC İçine atın:https://rapidshare.com/#!download|987|180690208|Media_80_cap.rar|153196 media pk2.

DB:https://rapidshare.com/#!download|912|3929874838|Yedek.rar|3141

Files:SrsRoad gameserver.rar | PutLocker

İşinize yaradıysa bi teşekür.

Son düzenleme:
Kardesim 2 tane resim koymusun ne ekli ne ekli değil dressler var mı calisanlar neler bi belirtseydn zszc filesi reflevelden 80 capa cektiysen bi anlamı yok..

Kardesim 2 tane resim koymusun ne ekli ne ekli değil dressler var mı calisanlar neler bi belirtseydn zszc filesi reflevelden 80 capa cektiysen bi anlamı yok..
,,

Skiler 80'na kadar clentle ayarlandı edit olarak.
sikiler db den ayarlandı

İtem mall turkçeleşti

2 tane avatar ekledım 1 saate 40 tane eklerim ama ugrasmadım

Uniq secrol ekledim

npc ler 8 dg ıtemler ekli 9dg yok

mob lardan 9 dg ustu ıtem cıkmıyor

taklamakan fixlendi.

mastery 300 olarak ayarlandı.

party 80 olarak ayarlandı

exp bugu duzeltıldı

İtem mall fixlendi.

yetermi ?

sana kulan diyende yok.

constantıne samrkand acıkmı ??? bıde avatarı ekleseydın gercekten harıka olurdu :) ama elıne sağlk tesekkurler denıycm en kısa zmnda

Ellerine sağlık kardeş acaba databaselerin SQL içindeki ve cerfiction içindeki isimleri ne olmalı ?

Bu sorun var arkdaslar ?

7ch6z.png

Çözümü iste Cerfition ve SqL içindeki isimleri aynı olmalı kuran arkdaslarn acaba SQL içine yazdıgınız ve oyuna girdiğinizde hata almaması için account log ve shard isimlerini yazar mısınız

kardeşim kuurlum ıcın bı kac sorum olcak
Database ve
Log ısımlerı ne bunların sımdıden teşekkürler

DB restore etmıyo cözümü varmı Sql 2005 sql 2008 r2 de de denekdik olmuyor ?

bu fileslarda çok bug var. Mesela globallar petlerin ve mobların üstünde gözüküyor. exchange çalışmıyor sanırım bugluydu. hotanın içinde pvp yapılıyor :) ve daha birsürü şey. bunu kurmak yerine ecsro fileslarını kurmak daha mantıklı

Geri