• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Zszc 80 cap (DATABASE DOWLAND)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SkyNight
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
1. media bozuk Retro client icine atıp calıştırdığımda C++ runtime hatası veriyor
2. Retro nun media sı ile denediğimde direk olarak acıyor oyunu
3. Srsroad Clienti ile denedim media attım C++ hatası yine sonra Retro nun sro_clientni attım yine denedim yine aynı hata kısacası Media bozuk onu bi yenilersen sevinirim.

:D abi nasıl db yaptın sen ly atıyom kesiyom 9 deg cıkıyor Taklamakandakı mobları atıp denedim yine 9deg item tablet cıkıyor AMA senin media kulanmıyorum bozuk cünkü hic bi türlü acmıyor oyunu

saol onuda yaptım sımdı dc sorunu var sadece.neden dc verıyor ?

sro2012082201142852.jpg

ve bu hatayı verıyor.

adszcayu.png

Geri