• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

0 TL ye uyku tulumu

Geçenlerde de gömlek vardı 0tlye, hiç kaçırmadan almıştım.Uyku tulumu ihtiyacım olsaydı bunuda alırdım heralde.:D

Bug değil, yanlış giriyorlar.Müşteri memnuniyeti açısından mecbur göndermek zorunda kalıyorlar.

Milleti suistimal etmeyi çok seviyosun ama bu yaptığınız şeyler onların bütçesinden gidicek binevi haram yani.

yalnız kargo- kdv- gümrük vs. diye 50-60 lira masraf çıkarmasınlar ? :D

İyide hile yapmıyoruz bir şey yapmıyoruz.Sitede 0 tl yazıyor hackleyipte ben değiştirmedimya.Gördüğümü alırım sorun bende değil
Sanki bilerek mi yazdılar bi git allah aşkına ya hata olmuştur bişi olmuştur aferin devam et böyle inşallah bi yerden çıkar bunun acısı böyle bişi yapıyosan.

Belki arayıp hatayı ilk bildirene falan hediye vardır onu bekliyolardır :D

Geri