• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

0 TL ye uyku tulumu

bence yanlış yazmıyorlar yazsalar bile 1-2 kere yazarlar bir iş olmasın bu işte

siteyi aradım sordum fiyatlar yanlış yazılmış düzeltilecekmiş fakat siparişler büyük ihtimalle gönderilmek zorunda kalınacak. bekliyoruz... :)

Bilerek yapıyorlar arkadaşlar aldıysanız 80-100Tl arası kargo parası ödemek zorunda kalacaksınız :)

Lan site meşhur olmak için oyun oynuyo bedava vieriyo ünlü olduktan sonra gelsin paralar :d

Gelme ihtimali çok çok az, zaten şurası resim, bir iş mi var gerçi anlamadım.

altx.PNG

Ayna siparişi :D

http://www.pinigo.com/products/893-dekoratif-ayna-c-ce-kalpler.aspx

bu sitede %100 bir iş var bu kadar ucuz olması imkansız iphone 4s koruyucu film 1.9 tl diyor burda 10 tane alsam tanesini 10 tlden satarım :)

Kapıda giydirme gibi bir işe kalkışmazlar inşallah sonra dolaştırmasınlar beni, uğraşmaktan en uyuz olduğum işlerden biri.

Fiyatlarda hata olduğunu, güncelleme ile düzelteceklerini söylediler.Siparişimin iptal edilmesini söyledim, bakalım ne olacak.

Kapıda giydirme gibi bir işe kalkışmazlar inşallah sonra dolaştırmasınlar beni, uğraşmaktan en uyuz olduğum işlerden biri.

Fiyatlarda hata olduğunu, güncelleme ile düzelteceklerini söylediler.Siparişimin iptal edilmesini söyledim, bakalım ne olacak.

keşke söylemeseydin 0 tl den göndermek zorundalardı

Geri