• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

0 TL ye uyku tulumu

bir tane üründe 0tl yazmıyorki hem bu devirde kim kime bedava mal veriyo? kargo ücreti yoksa hepsinden 100 tane stokladım :D 6tlmi kargo iyi biliyonuz mu? 100x 6 = 600 tl 3 tane eşya 3 x 600 = 1.800 tl vallah yeriz nanayı

Yanlış Yazma Olayımı Olur Kardeşim ya 100 TL yerine 0TL Yazacak adam Heralde bişi içmiştir.

Hemde 1 ürün değil baya ürün 0 TL Detayları bi okusaydınız belki içinde birşey vardır.

Siparişi versemmi vermesemmi kapıda bi kıllık çıkarmı çıkmazmı emin olamadım beyler

Siparişi versemmi vermesemmi kapıda bi kıllık çıkarmı çıkmazmı emin olamadım beyler

istemiyorum der geri gönderirsiniz o konuda sıkıntı olmaz sonuçta adamlar ne onay aldı arayıp nede sizin olduğunuzu kanıtlayacak birşey.ben kendim yan komşum adına istesem nerden bilecekler ?

bırakın bu işleri ne idüğü belirsiz bir site bir üründe hata olsa hemen düzeltirler zaten. bence kesin bu işte bişey var. :D stokları istediğin gibi artırabiliyon sana kamyon kadar mal getirip 5 kuruş almayacaklar ha? ne bunlar petrol krallarımı güvenli yer değil ben almayacam nolur nolmaz gerçi düzeldi fiyatlar :D bide bakarsanız 0tl gözüksede normal fiyatı neyse onu ödemek zorunda kalırsanız?

Bence bunun yanlış girmeyle alakası yok, siteye adam çekmeye çalışıyorlar.

bırakın bu işleri ne idüğü belirsiz bir site bir üründe hata olsa hemen düzeltirler zaten. bence kesin bu işte bişey var. :D stokları istediğin gibi artırabiliyon sana kamyon kadar mal getirip 5 kuruş almayacaklar ha? ne bunlar petrol krallarımı güvenli yer değil ben almayacam nolur nolmaz gerçi düzeldi fiyatlar :D bide bakarsanız 0tl gözüksede normal fiyatı neyse onu ödemek zorunda kalırsanız?

Ödemezsin olur biter yakamamı yapışacaklar :)

Geri