• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

105 + cavede saatte 10k+ sp kasma

furkanyavuz

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
2 May 2009
Puanı
5
Arkadaşlar konunun yerinin burası olduğuu düşündüm ve buraya açıyorum.Daha önce bu şekilde isteği olan arkadaşlar olmuştu. Eğerki yeri burası değilse admin arkadaşlar yerine taşırsa sevinirim. Neyse ben anlatmaya başlayayım.

Öncelikle hunter,trader veya thief elbisenizi giyiniz ve daha sonra aşağıdaki haritada görülen yere gidiniz.Ve içeri giriniz.

Daha sonra aşağıdaki haritada görülen yere gidiniz orada karşınıza bir Npc çıkacak.

Daha sonra npc ye tıklayın. Karşınıza 5 adet görev çıkacak. Aşağıdaki resimde işaretlediğim görevleri alın.

Görevleri aldıktan sonra aşağıdaki haritada görülen odaya gidin ve kasmaya başlayın.Eğerki botla kasıyorsanız ve petiniz varsa yaklaşık 10 dk de 3 görevide bitirirsiniz. Ve görev bittiğinde 2100 sp ödül gelecek. Bu şekilde saatte yaklaşık 10 k sp kasabilirsiniz.

Kesinlikle Alıntı değildir. Tamamen kendim yaptım arkadaşlar.

EDIT: Arkadaşlar thieflerde ilk haritada görülen yerden değilde haritanın alt tarafında ki yerden giriş yapıyorlar. Ve yine aynı görevleri alıp ilk odada tamamlanıyor görevler. birde thieflerle hunter/traderlerin girdiği yer içeride birleşiyor

Son düzenleme:
Bu görevde sınırlama yok mu? Kac defa yapılabiliyor.

Tamam teşekkürler. Ong farmın hiçbi anlamı kalmadı desene. :)

ellerine sağlık çok güzel konu inş sabıtlenir

bu arda bişey anlamadım neden trade thif veya hunter elmisesi giyiyoruz

joymax yakında bunu fixlicektir ama eline sağlık güzel bir konu olmuş bu arada görev 10 dkka sürmezde biraz orda abartmışssın :) teşekkürler

Ben ong farm yapmadım. Farmı burada tamamlıycam. Kalabalık oluyor mu :)

105 üstüne farmsız çıkan varmı ki sp ye ihtiyaç duyup oraya gitsin:) daha alt levellarda olsa çok daha işlevli olurdu

Ben mesela böyle birşey olduğunu biliyordum ve 90 lvl de farm yapıyordum yarım bıraktım şimdi burada başlıyorum

Bn saturn serverinda bunu ilk yapanlardanim .. yaklaşik bir hafta araliksiz kastm ve ortalama 700 k sp kastm tabi charida FF yaptm + build degiştirdim :D

2 haftada 260k sp kastım yanlız surekli charı takip etmeniz gerekiyor gorevi konu sayesinde tamamladım çok tşkler

Teşekkürler yorumlar gayet iyi trabzona gidince 3-4 çarıma yapcam bunu kuzenimle beraber.İnş silmezler bu görevi

joymax yakında bunu fixlicektir ama eline sağlık güzel bir konu olmuş bu arada görev 10 dkka sürmezde biraz orda abartmışssın :) teşekkürler
yakında fixlicektir demişsinde bu bir oyun hatası değil.Joymaxın bir iyiliği:hihi:

Geri