• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

105 + cavede saatte 10k+ sp kasma

yanlış bilgi var.Hunter ve trader lar o işaretlediğin yerden giriyorlar. Thiefler aşağıdan girebilir yukarıdan giremez.Düzeltirsen iyi olur.

Çok Faydalı Olacak Süper Bir Görev Sistemi En Azından Millet Oyundan Sıkılmadan Sp Kasabilecek.
[TAMAM]Bence Fixlememeleri Iyi Olacaktır :)[/TAMAM]

Çok sevindirici birşey bu ya, konuyu açan arkadaşıma çok teşekkür ediyorum. 408k sp m var bende buraya gidip 2m e tamamlarım artık.:D

yanlız benden size bir öğüt 105 lwl olduğunuz gibi oraya gitmeyin(Eğer wizardsanız ve ptsiz gidiyorsanız). Çünkü ordaki görevleri en aşağı 106 lwl canavarlardan alıyorsunuz..ve onlarda gercekten sağlam vuruyor.. haberiniz ola :D

pt olursa bence daha seri biz oraya 110 olduğumuz party ile gittik full 110 2 tane warriorde Lure yapıyor :D düşünsene petler yerinde duramıyordu :D Priest Terrorlerin olduğu odada party kurmak daha avantajlı ;)

iy ozamn bende diyorum 400k sp kaldı 110a kadar yetmicek diye Allah razı olsun senden arkadaşım

[QUOTE=furkanyavuz;884433]Ben mesela böyle birşey olduğunu biliyordum ve 90 lvl de farm yapıyordum yarım bıraktım şimdi burada başlıyorum[/QUOTE]

böyle bişey oldugunu gelmeden öncedemi biliyordun :D

[QUOTE=furkanyavuz;884433]Ben mesela böyle birşey olduğunu biliyordum ve 90 lvl de farm yapıyordum yarım bıraktım şimdi burada başlıyorum

böyle bişey oldugunu gelmeden öncedemi biliyordun :D[/QUOTE]

hayır gelmeden bilmiyordum geldiğinde 88 lvl dim şimdi 109 lvl im :)

Geri