• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

105 + cavede saatte 10k+ sp kasma

ksrodan biliyor olabilir :)

işin aslı daha öncede yazdığım gibi gelmeden bilmiyordum. 110 lvl geldiğinde ben 88 lvl dim 90 olup 9 gap farm yapmaya başlayınca öğrendim. Ve hemen farmı bıraktım. 105 oluncafda 500k sp kastım ve rogue şu anda 109 ff bard 100 ff(150k sp var exp %20) . 110 olunca bardı sıfıra çekeceğim ve cleric açacağım inş :)

105 + iBot = AFK Olup Sınırsız SP Kasmak... :D

Gerekli Bilgi İçin İmzamı Takip Edin :P

Evet ne yazıkki uzun süreli afk olamıyorsun. Çünki sürekli görev verip görevi yeniden alıyorsun ama onglarda aylarca sp kasmaktan daha iyi : ))

Şöyle bir şey de var sadece görev verme işi değil.Sağolsun thiefler hunter/traderleri traderlerde arada thiefleri kesiyor. Ölmemek için çok uzun süre afk olmazsın

Bu mükemmel birşey hem ezik levelde farm yapmazsan +105 de kasarken 11d item toplarsın ve nova düşürme şansın farmsız kasanlardan yüksek olur hem level için oradasın hem sp işin uzun yani:D süper bişey sanıyorum sp 1m olana kadar şanslı birine +15 tane nova düşer:D

Arkadaşa yaptırdım 4 gün oldu 265kk küsür sp yaptı sana minnettarlarını iletiyor tabi banada :D Server Redsea

bi soru sordum ama sonradan gereksiz olduğunu anladım yorumuda silemedim,kaldı öyle :D

Son düzenleme:
Rahat bırakmıyorlar orda adamı ya warrior thıef alayımızı doğradı sabah

Dikkat edeceksini onlar sizi kesmeden siz onları keseceksiniz. Ben orada 600~700k sp kastım dagger hiç açık değildi 109 lvl ff yaptım. Roguede eksikler vardı onu ff yaptım. Şimdi cleric için sp kasmam lazım bi 200-300k daha kasabilirsem işten fırsat bulupta onuda kasacağım inş.

Neye dikkat edeyim teleportun önünde bekliyor adam buffları basamadan avlıyor. Elinde bilmem + kaç nova silah, leveli bizden yüksek, thıef lvl ini arttırmak için kolayı bulmuş:drym:
Ama yazdım onu kenara sıra bizede gelir:hsml:

Geri