• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

105 + cavede saatte 10k+ sp kasma

bazı arkadaşlar joymax kaldırır joymax el atar demiş

joymaxın bu görevi kaldırma ihtimali %0 zaten adamlar onglar biraz boşalır diye böyle bi sistem yaptılar. kalabalık oluyormu denmiş eh arada bi kalabalık oluyor bi bakmışsın bazen tek başınasın tabi thieflerin basma ihtimalide oluyor oda ayrı bir olay bazı arkadaşlarda uğraşılmaz denmiş uğraşmaya gerek yok mbot yada ibot kullanarak autoquest yaparsın 7/24 chara bakmassın bile ben böyle 2 günde 330 k sp yapıyorum caveden hiç çıkmıyor char

Artık Kasılmaz Benim Server Zeus Serverin %90 Hunter & Trader Bende hunterim ama cave de slotta en az 3 party var thief olucam öyle kasıcam.

bu slotlar nasıl alan büyük mü ptsiz kasılamaz mıyız peki

belirtmeliyim konuda çok hata var.

Hunter/Trader ayrı anlatılmalı , Thief ayrı anlatılmalı.
Giriş yerleri farklı,
görev aldıkları NPC farklı.
Aynı mağarada kasıyorlar ama saatte kimse 10k kasamaz. O kalabalıkta kimse kasamaz.Göz boyamak için güzel olmuş ama10k sp işi

DeVaDeR arkadasa Katılıyorum bende yeni başladım cavede sp kasmaya 2.5 gün oldu daha 100k sp kastm cavede bir odada 150 kişi var

Bişey Sorcam Millet Bu 105 Cave Görevinde Kestigimiz Canavarlar Kac Lwl kOlay Yatırabiliyormuyuz?
Bide Thifler Her Zmn BiZemi Dalıyor Bi Bİlig Versniz 105 Cave İle?

Sormamım Sebebi Hiç 105 Lwl Carım Olmadı...

Bişey Sorcam Millet Bu 105 Cave Görevinde Kestigimiz Canavarlar Kac Lwl kOlay Yatırabiliyormuyuz?
Bide Thifler Her Zmn BiZemi Dalıyor Bi Bİlig Versniz 105 Cave İle?

Sormamım Sebebi Hiç 105 Lwl Carım Olmadı...

canavarlar 105-108 arası hunterler ve thiefler için değişik(bu veriler ilk oda için)

[sıze=6]konu baslıgı degısmesı lazım artık orda 1saate 10k degil gunde 10k kasılıyo :)[/sıze]

Geri