• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

105 + cavede saatte 10k+ sp kasma

Aynen bu bug değil oyunda illede farm yapcan diye bir kural yok buda joymaxın bi yardımı..
[İlk defa :D]

Hep başında beklemek gerekiyor çok zor iş bence yapmayın

gap bırakıp pt de kasılmak daha iyi , salıyosun bota bakma bir daha , rahat :eat:

Hep başında beklemek gerekiyor çok zor iş bence yapmayın

gap bırakıp pt de kasılmak daha iyi , salıyosun bota bakma bir daha , rahat :eat:

9 gapta 1 ayda 200k sp yapıyorsun(charın lvl ine itemine buildine presine göre değişebilir.) ama bu görev i yaparak 1 haftada rahatlıkla 500k sp yapabbilirsin aynı zamanda 0 gap kasma avantajı da var.sen olsan uğraşmazmısın.

Bende biliyorum burayı bende herculeste ilk yapanlardanım :) guildde 110 olanlar toplandık 8 kişi önce günde 7-8 saat sp kastık sonra Hunterlarla Traderleri bastık :ko hem eğlenceli hem de çok rahat sp kasılıyor ..

yanlış yazmışım anlayın joymax yakında bunu kaldırcaktır bana göre herkes sp kasarsa oyun nolacak :fky:
Bence bunu sp bakımdan degilde nova bakımından sormalısın. Herkesde nova var degilsede +7-+11 arası biseyler. Zaten oyunun privateden farkı yok. Bunu bilen joymaxda dayadı battle arena. Her zaman diyorum bu adamlar çakal diye. Ayrıca ksroda görüyorduk her char ff +min 1m sp.

Bence bunu sp bakımdan degilde nova bakımından sormalısın. Herkesde nova var degilsede +7-+11 arası biseyler. Zaten oyunun privateden farkı yok. Bunu bilen joymaxda dayadı battle arena. Her zaman diyorum bu adamlar çakal diye. Ayrıca ksroda görüyorduk her char ff +min 1m sp.

tabiki katılıyorum :spn:

Bende biliyorum burayı bende herculeste ilk yapanlardanım :) guildde 110 olanlar toplandık 8 kişi önce günde 7-8 saat sp kastık sonra Hunterlarla Traderleri bastık :ko hem eğlenceli hem de çok rahat sp kasılıyor ..

Hunterlar ile traderleri nasıl basıyonuz ben bilmiyorum öğretsene bana :D

joymax yakında bunu fixlicektir ama eline sağlık güzel bir konu olmuş bu arada görev 10 dkka sürmezde biraz orda abartmışssın :) teşekkürler
genelde tüm arkdaşlar bunu soyluyor ama bence fixlenmez çünkü sü anda joymax çıkardığı bi gorevi fix lediği görülmedi ve ayrıca 105 lwl ler için 2100 sp hiç birşey 110 ve 100 de kaç sp istediğini herkez biliyo bence bu joymax bize bi hediyesi gibi bişey :eat:

genelde tüm arkdaşlar bunu soyluyor ama bence fixlenmez çünkü sü anda joymax çıkardığı bi gorevi fix lediği görülmedi ve ayrıca 105 lwl ler için 2100 sp hiç birşey 110 ve 100 de kaç sp istediğini herkez biliyo bence bu joymax bize bi hediyesi gibi bişey :eat:

Tmm 2100 sp tek başına hiç bişey ama bu görevi 10 saat boyunca yap bakalım ne oluyor. :) saatte 10 k spden 10 saatte 100k eder. ;) bide böyle düşün.

fixlemek nedir biri açıklayabilir mi ? :crw:

Türkçe'mizi katletmeyin !!! :pff:

Türkçe'deki kelimeler yetersiz mi kalıyor ki yabancı dillerle karıştırıp fixlemek diyorsunuz >.<

fixlemek nedir biri açıklayabilir mi ? :crw:

Türkçe'mizi katletmeyin !!! :pff:

Türkçe'deki kelimeler yetersiz mi kalıyor ki yabancı dillerle karıştırıp fixlemek diyorsunuz >.<

Fix ingilizce bir kelime olup saptamak, düzeltmek anlamına gelir. Evet benimde hoşuma gitmiyor böyle kelimelerin türkçe gibi kullanılması.

Geri