• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

120 Level 70:70 Pacheon/Fire/Light/Cold

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xLoss
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xLoss

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
25 Nis 2009
Puanı
123
Arkadaşlar Bu Konuda Size Oyunda Hiç Tanınmayan Fakat Kullanılması Halinde Mucizeler Gerçekleştirebilecek Bir Buildi Tanıtacağım. 70:70 Hybird Bow.Charımız İnt Ağırlıklı Olduğu İçin Protector Veya Armor Tercih Edilmelidir.

[BILGI]Öncelikle 80:80 Hybird Bow Nedir? - 70:70 Hybird Bow Charımızın (C Ekranında Bulunan) Mag Balance Ve Phy Balance Oranlarının Eşit Tutulmasıdır.Bu Sayede Phy Ve Mag Defansımız Eşit Olacaktır.Chin Charlarda Başlangıçta Phy Balance Mag Balanceden Üstündür. Bu Yüzden Charımız İnt Ağırlıklı Olur.Ayrıca Son Statta Phy Veya Mag Balanceniz 69 Kalır. Yani Son Halimiz 69:70 Olacaktır.Peki Bu Charın İnt Ve Str Bowdan Farkları Nedir? Gelin Göz Gezdirelim[/BILGI]

Size Avantajları Ve Dezavantajları Bir Arada Sunacağım:

# İnt Bow Kadar Fazla Vuramaz.
# İnt Bow Kadar Kolay Yatmaz.
# Str Bow'dan Daha İyi Damageye Sahiptir Fakat Critleri Str Kadar İyi Değildir.
# Kasması İnt Bow Kadar Zor Değildir.
# Pvp'de İşini Bilene Tam Bir Ölüm Makinesidir.
# China Olduğu İçin Pt'lerde Zor Yer Bulur.

Arkadaşlar Yan Buildi Siz Seçin Yani Sizin Charı Ne Olarak Kullanmak İsteyeceğinize Bağlı. Pvp İstiyorsanız Coldu Yüksek Tutmanızı Öneririm
Neden Fire? :
#Charımız Sonuçta İnt Ağırlıklı Ve Zorlanabiliriz. Stunlar Debufflar Ve Olunmadık İşlevlere Karşı Fire'deki Fire Wall Skili Pvpde En Önemli Kozumuz Olacaktır.

Geçelim Skillerimize:

| Pacheon Skilleri | :

| Fire Skilleri | :

| Light Skilleri | :

| Cold Skilleri | :

| 12 DG Bow, Protector | :

Buda Yapılandırma İle İlgili Bir Video:

Son düzenleme:
Eline sağlık fakat video'daki gibi hiç öyle olmaz.Adamdaki seti bowa karşılık kapıştığı adama bak

@TheKnightElf Yorumundan sonra tedirgin oldum 110lv de 55lvle kadar full str sonra kalanında full int mi veriyoruz ? Açmayı düşünüyorum :)

@TheKnightElf Yorumundan sonra tedirgin oldum 110lv de 55lvle kadar full str sonra kalanında full int mi veriyoruz ? Açmayı düşünüyorum :)

Hayır Kardeşim. C Ekranında Mag Balance Ve Phy Balance Var Onları Str İnt Vererek Eşit Tutucaksın. İnt Mag Balanceyı Str Phy Balanceyi Arttırır. Onlar Sureklı Artar Ve Bi Yerde Kalırlar. 110 Levelda 80de Kalıyor. 120de 90 Olmuş Olabilir.

----------

çok saçma bir yapılandırma bence

Nedeni?

Hayır Kardeşim. C Ekranında Mag Balance Ve Phy Balance Var Onları Str İnt Vererek Eşit Tutucaksın. İnt Mag Balanceyı Str Phy Balanceyi Arttırır. Onlar Sureklı Artar Ve Bi Yerde Kalırlar. 110 Levelda 80de Kalıyor. 120de 90 Olmuş Olabilir.

Str-İnt Set Giyersem :D :D Neyse anladım tşkler.

----------

Nedeni?

video biraz aldatmaca bu char hiç bir pwpde üstün gelemez str chardan biraz yüksek vursa nolcak nuker zor yatırıyor str charı bu charda olcak hp 30k fln o civarlarda olur bide cold 30 açmışın %25 snow desek hiç bişe yaramaz str char çok rahat keser charı mahvetmek olur bu pwpde ölüm makinesidir demişinde ölme makinesi olur bundan

video biraz aldatmaca bu char hiç bir pwpde üstün gelemez str chardan biraz yüksek vursa nolcak nuker zor yatırıyor str charı bu charda olcak hp 30k fln o civarlarda olur bide cold 30 açmışın %25 snow desek hiç bişe yaramaz str char çok rahat keser charı mahvetmek olur bu pwpde ölüm makinesidir demişinde ölme makinesi olur bundan

Elite Oynuyosan 2 Beklerim.

İsrodada Kullandım Merak Etme. Charı Daha Oyun İçinde Gördüğün Yok Yorum Yapıyorsun. Neyse Teşekkürler.

Charı görmeme gerek yok tecrübem var oyunu uzun zamandır oynayıp çok iyi bilen bu chardan bişe olmıcağını da bilir

Geri