• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

120 Level 70:70 Pacheon/Fire/Light/Cold

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xLoss
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Zorla bu yapılandırmayı kullanın demiyolar arkadaş rehber açmış yararlı olduysa teşekkür et olmadıysa tartışma çıkarmanın alemi yok

Teşekkürler Burak:)

Olumsuzu görünce sitem et tabi millet senin yapılandırmayı yapacak sonunda da çöplük char sahibi olacak bir şey demiyorum. Bir daha da bu konuya mesaj yazmıyorum.

Olumsuzu görünce sitem et tabi millet senin yapılandırmayı yapacak sonunda da çöplük char sahibi olacak bir şey demiyorum. Bir daha da bu konuya mesaj yazmıyorum.

Burası Bir Rehber Senin Oyuncağın Değil. Kimseye Zorla Bu Buildi Yap Demiyorum. Neymiş Çöp Olcakmış Sen Çöp Olmadıysan Char Hiç Olmaz Merak Etme. Mesajda Atma Zaten Post Kasmana Gerek Yok

Kullanmadan yorum yapıyorsunuz varsayımlarda bulunuyorsunuz, adam bilgilerini size sunuyor isteyen dener isteyen denemez önyargılı yaklaşıyorsunuz işe yaramaz diye denedinizde mi bu kanıya vardınız diyeceksin tecrübe var ne tecrübesi kaç kere böyle buildle karşılaştında pvp de yorum yapıyorsunuz anlamadım beğenmediyseniz buildi emeğine saygı gösterin yorum yazmayın yazacaksanız adam gibi yazın.

----------------------------------------------------------------------------------------------
Rehber için eline sağlık emek harcamışsın var bir bildiğin demek ki burda paylaşmışsın olumsuz yorumları takma

Kullanmadan yorum yapıyorsunuz varsayımlarda bulunuyorsunuz, adam bilgilerini size sunuyor isteyen dener isteyen denemez önyargılı yaklaşıyorsunuz işe yaramaz diye denedinizde mi bu kanıya vardınız diyeceksin tecrübe var ne tecrübesi kaç kere böyle buildle karşılaştında pvp de yorum yapıyorsunuz anlamadım beğenmediyseniz buildi emeğine saygı gösterin yorum yazmayın yazacaksanız adam gibi yazın.

----------------------------------------------------------------------------------------------
Rehber için eline sağlık emek harcamışsın var bir bildiğin demek ki burda paylaşmışsın olumsuz yorumları takma

Teşekkür Ederim Keşke Herkes Senin Gibi Anlayışlı Olsa.

----------

Arkadaşlar Lütfen Biraz Sakin Olun .. Adam Emek Vermiş Rehber Hazırlamış Kötü Düşüncelerinizi Kendinize Saklayın .. Ondan Sonra Yönetim Durduk Yere Ban Atıyor Diyorsunuz ve Bu Bizi Gerçekten Üzüyor :(

Güzel düşünce bende 50lv bicheon/pacheon/heuksal/cold/lightning/fire/force yapmayı düşünüyorum. Str ve int olarak iki ayrı char kasıcam. :D

İyi anlatmışsında bence gereksiz bir yapılandırma bu oyunlarda hiçbir zman yapılandırmanın önemi yoktur. Herşer iteme bakar sımdı oynayış falan diceksiniz ama öyle değil adamda item varsa kral oluyor bu tür oyunlarda boşuna uğraşmayın sadece keyif ala bilceginiz bir yapılandırma yapmaya çalısın çin karakterler için en iyi build çift silah yapılandırmasıdır. Birde statlardı hybird müne oyle yapmaya gerek yok. str en ıyısı ınt karakterlerle oyun oynanmaz oynanmaz demek dogru deıl sadece bıraz daha pahalı ve daha fazla emek harcamak gerekıyo adamlar bot zaten etraf wızz dolu en mantıklısı çinli karakterler ıcın heuksal bas mag defansı kesebılırsen sanslısın kesemezsen zaten cogunlukla ölüyorsun normal karakterler ıcın soyluyorum ıtemi olan wızz falanda dınlemez alayına gıder...

İyi anlatmışsında bence gereksiz bir yapılandırma bu oyunlarda hiçbir zman yapılandırmanın önemi yoktur. Herşer iteme bakar sımdı oynayış falan diceksiniz ama öyle değil adamda item varsa kral oluyor bu tür oyunlarda boşuna uğraşmayın sadece keyif ala bilceginiz bir yapılandırma yapmaya çalısın çin karakterler için en iyi build çift silah yapılandırmasıdır. Birde statlardı hybird müne oyle yapmaya gerek yok. str en ıyısı ınt karakterlerle oyun oynanmaz oynanmaz demek dogru deıl sadece bıraz daha pahalı ve daha fazla emek harcamak gerekıyo adamlar bot zaten etraf wızz dolu en mantıklısı çinli karakterler ıcın heuksal bas mag defansı kesebılırsen sanslısın kesemezsen zaten cogunlukla ölüyorsun normal karakterler ıcın soyluyorum ıtemi olan wızz falanda dınlemez alayına gıder...

K.bakma ama verdiğin bilgilerin %50si yanlış.Ayrıca Yapılandırma Önemli Değil Demişsin Bi Wizz Pvp Yapabilirmi?

Elinizde yüksek lvl char olmadan varmış iyi olurmuş gibi yorum yapmayın, rehber hazırlayıp uğraşmayın. Oyunda bilinmeyen bişey bişey yok, bilmeyen olabilir ama oyunda bilinmeyen nimetleri gizli bi yapılandırma vs. faln yok.

80:80 diye build yok. Olsa olsa çıplak 70:70 build olur ki onun adı da 70:70 dir zaten. onda da ya phy 69 kalır yada mag 69 kalır, yani 69:70 yada 70:69 şeklinde. Yani buildin adı 70:70'dir. Üstüne item ekleyince de balansların 80:80 olmayacağı aşikar heralde, mag balans hep daha ileride olucak, item ile 80:87 gibi bişeyler olucak yani. Buildi yaparken itemsız 70:70 e göre yapmak en mantıklısı ve doğru olanıdır.

120 lvl kimse olmadığına göre 120 build için tavsiyede bulunmak rehber hazırlamak hata, çünkü 70:70 bowun 120 de ne olduğuna dair fikrin yok. Tek fikir sahibi olma yolun test serverıydı onda da diğer çin buildlerin 120. lvlda açılan skilleri olmadığı için yine dediğime gelir laf, nasıl olacağı hakkında fikrin olmadığı için rehber uygun fikir değil.

118 limitli test serverı için max cold ile wariorlara karşı zor dayanıyordum, %40 snow ile. 30 cold hiçbişeye getmez, ne yeterli phy defansı olur nede %23 snow korur. Sonuçta heavy hybrid de olsa int bazlı bi build ve hem snowa hemde colda ihtiyacı var. Aşağı yukarı denk itemlarda çok dmg almaya meyilii yine de. 118 lvl için 50 küsük k MP oluyor ve %40 snowu rahatça kaldırıyordu. Yani işin içine pvp yi katarsan kesinlikle 120 cold olması lazım başka türlüsü kurtarmaz(snowsuz warior 1dd atıp cri gelip mefta olursan anlarsın o zman).

Ha 90 light nasıl düşünürsün, 120 ye kadar olan yolcuğunun %99'da kasıcağım zaten dersin, pvp faln çok takmam dersin, grup olaylarında da cengaverlik taslamam dersin, %23 snow seni kurtarmaya yetmez onu bile bile çok defansif oynrsın faln, yoksa ne snow olmadan ne de yeterli defans olmadan olmaz. Armor giyemezsin orası acayip açık, intler çok fena canını yakar, getiri götürü hesabı yapman lazım (bazı serverlarda %99 lık kısım str olduğundan STR charlar bile eu/ch armor gidiyor, öyle bi durumda elbette armor seçilebilir). Onun dışında garment da hp/phy defans açısından seçmemen lazım, pro en mantıklısı.

Geriye kasma kalıyor, kasma açısından zaten sıkıntı çekemezsin, 70:70 hybrid acayip hızlı kasar sonuçta. 70 80 90 light da kasma sırasında büyük yardımı dokunur, +mag buff dan str lere göre çok daha fazla yararlanacağından dolayı.

70:70 hybride hiç laf etmedim dikkat edersen, laf edenlerin zerre fikri olmadığı ortada. Ama 120 cap için 120 cold olmadan imkanı yok dayanamazsın.

Bu satatları yapan arkdaş bence bowdan ziyade sword kullansa daha iyi olur sonuçta block hayat kurtarır

Geri