• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

120 Level 70:70 Pacheon/Fire/Light/Cold

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xLoss
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Elinizde yüksek lvl char olmadan varmış iyi olurmuş gibi yorum yapmayın, rehber hazırlayıp uğraşmayın. Oyunda bilinmeyen bişey bişey yok, bilmeyen olabilir ama oyunda bilinmeyen nimetleri gizli bi yapılandırma vs. faln yok.

80:80 diye build yok. Olsa olsa çıplak 70:70 build olur ki onun adı da 70:70 dir zaten. onda da ya phy 69 kalır yada mag 69 kalır, yani 69:70 yada 70:69 şeklinde. Yani buildin adı 70:70'dir. Üstüne item ekleyince de balansların 80:80 olmayacağı aşikar heralde, mag balans hep daha ileride olucak, item ile 80:87 gibi bişeyler olucak yani. Buildi yaparken itemsız 70:70 e göre yapmak en mantıklısı ve doğru olanıdır.

120 lvl kimse olmadığına göre 120 build için tavsiyede bulunmak rehber hazırlamak hata, çünkü 70:70 bowun 120 de ne olduğuna dair fikrin yok. Tek fikir sahibi olma yolun test serverıydı onda da diğer çin buildlerin 120. lvlda açılan skilleri olmadığı için yine dediğime gelir laf, nasıl olacağı hakkında fikrin olmadığı için rehber uygun fikir değil.

118 limitli test serverı için max cold ile wariorlara karşı zor dayanıyordum, %40 snow ile. 30 cold hiçbişeye getmez, ne yeterli phy defansı olur nede %23 snow korur. Sonuçta heavy hybrid de olsa int bazlı bi build ve hem snowa hemde colda ihtiyacı var. Aşağı yukarı denk itemlarda çok dmg almaya meyilii yine de. 118 lvl için 50 küsük k MP oluyor ve %40 snowu rahatça kaldırıyordu. Yani işin içine pvp yi katarsan kesinlikle 120 cold olması lazım başka türlüsü kurtarmaz(snowsuz warior 1dd atıp cri gelip mefta olursan anlarsın o zman).

Ha 90 light nasıl düşünürsün, 120 ye kadar olan yolcuğunun %99'da kasıcağım zaten dersin, pvp faln çok takmam dersin, grup olaylarında da cengaverlik taslamam dersin, %23 snow seni kurtarmaya yetmez onu bile bile çok defansif oynrsın faln, yoksa ne snow olmadan ne de yeterli defans olmadan olmaz. Armor giyemezsin orası acayip açık, intler çok fena canını yakar, getiri götürü hesabı yapman lazım (bazı serverlarda %99 lık kısım str olduğundan STR charlar bile eu/ch armor gidiyor, öyle bi durumda elbette armor seçilebilir). Onun dışında garment da hp/phy defans açısından seçmemen lazım, pro en mantıklısı.

Geriye kasma kalıyor, kasma açısından zaten sıkıntı çekemezsin, 70:70 hybrid acayip hızlı kasar sonuçta. 70 80 90 light da kasma sırasında büyük yardımı dokunur, +mag buff dan str lere göre çok daha fazla yararlanacağından dolayı.

70:70 hybride hiç laf etmedim dikkat edersen, laf edenlerin zerre fikri olmadığı ortada. Ama 120 cap için 120 cold olmadan imkanı yok dayanamazsın.

Buildi Anladığını Sanıyorum. Ama 120 Cold Kesinlikle Diyemem Görmeden Hiçbirşeyi Bilemezsin Sonuçta. Farkettiysen Orda Yan Build Olarak Farklı Tercihler Yapılabilir Dedim. Sonuçta Kullancak Kişinin Napmak İstediğini Bağlı. Ayrıca Bu Charı Kullandım Halada Kullanıyorum. Hic Kullanmadığım Bir Char Hakkında Rehberde Acmam. Ayrıca 120 Level Rehberi Acman Hata Demişsin Sana Şimdi Soruyorum Bu Forumdaki Rehberlerin %50si 120ye Dayalı Rehberler Hepsimi Hata?Ayrıca Bende 70:70 Olarak Biliyordum Fakat Uzun Süredir İsro Oynamıyorum İzlediğim Videolardada 80:80 Olarak Dikkatimi Çekti Öyle Yazdım. Başlığı Düzenliyorum.

----------

Se7en�;1608628' Alıntı:
Bu satatları yapan arkdaş bence bowdan ziyade sword kullansa daha iyi olur sonuçta block hayat kurtarır

Burhan Bu Charın Birsürü Buildi Var Bu Kısımda Önemli Olan Yapılandırma. Yani Spear Olabilir Glavie Olabilir Sword Nuke Olabilir. Bu Durumda Tercih Kullanıcak Kişinin.

öncelikle güzel rehber olmuş, skill olarak 120 Bow/Fire 34 Light ( %15 mag damage) 86 cold( %52 snow) daha mantıklı bence.yada 54 ligt yapıp % 10 mag damage + 66 cold yapıp % 42 lik snow ile idare edebilirsiniz.İlk dediğimi tavsiye ederim.Birde böyle bir charın varsa videosunu yapıp foruma koyarsan çok güzel olur :)
bu arada buildin adının bir önemi yok 70:70, 80:80 hepsi aynı kapıya çıkıyor.

Son düzenleme:
öncelikle güzel rehber olmuş, skill olarak 120 Bow/Fire 34 Light ( %15 mag damage) 86 cold( %52 snow) daha mantıklı bence.yada 54 ligt yapıp % 10 mag damage + 66 cold yapıp % 42 lik snow ile idare edebilirsiniz.İlk dediğimi tavsiye ederim.Birde böyle bir charın varsa videosunu yapıp foruma koyarsan çok güzel olur :)

Evet Böyle Charım Var Fakat Video Çekmeyi Ve Editlemeyi Malesef Bilmiyorum :)

kukreknecmi Kardeşim herkesin konusunu mafediyorsun Test serverde denedin diye bu builde kötü diyemezsin 100 captaykende 100 olmayıpta rehber yapan vardı 110 captada.Benim konumuda kirlettin artık yeter.Kendini bu kadar üstün görmeni anlamıyorum.Konu,rehber,build gayet güzel denemedim fakat kulağa hoş geliyor.Teşekkürler kardeşim uğraşmışsın =)

burda bir yalnısınız var son nuke 2 ye maxlanıyor oysaki 2.meteor maxlanınca daha fazla vuruyor.Meteoru maxlamak daha iyi bence :)

fireq.jpg

kukreknecmi Kardeşim herkesin konusunu mafediyorsun Test serverde denedin diye bu builde kötü diyemezsin 100 captaykende 100 olmayıpta rehber yapan vardı 110 captada.Benim konumuda kirlettin artık yeter.Kendini bu kadar üstün görmeni anlamıyorum.Konu,rehber,build gayet güzel denemedim fakat kulağa hoş geliyor.Teşekkürler kardeşim uğraşmışsın =)

Ben Teşekkür Ederim Güzel Yorumundan Dolayı.

----------

burda bir yalnısınız var son nuke 2 ye maxlanıyor oysaki 2.meteor maxlanınca daha fazla vuruyor.Meteoru maxlamak daha iyi bence :)

fireq.jpg

Teşekkür Ederim Kardeşim :) Hata Yapmışım İyi Görmüşsün.

İtem bırader item meselenin özü :D

Konu Güzel Eline Saglık... Ama Konu Builde Yapmak Olunca Yazasım Geldi İsro Oynuyorum 9 Tane Falan Charım Var 101+ Ve Tecrübelerime Dayanarak Sana Şunu Söyliyim Bu Build Yatmakdan Dier Charları Yatırmaya Vakit Bulamaz Warior charın 1 critine Bakar Xbow Yere Yatırdımı Bitersin Warlock Karşı zaten Şansı Yok Wizard Desen O her Türlü Alır snowlu Tek Yersin Blade snow Bitesiye Kadar Kesemezsen Öldün Demektir (ki bence blade kesmen imkansız) Yani Ne Desem Bilmiyorum Emek Vermişsin Ama Bu Buildi Denicekler İçin Yazıyorum Zaman Kaybı

Konu Güzel Eline Saglık... Ama Konu Builde Yapmak Olunca Yazasım Geldi İsro Oynuyorum 9 Tane Falan Charım Var 101+ Ve Tecrübelerime Dayanarak Sana Şunu Söyliyim Bu Build Yatmakdan Dier Charları Yatırmaya Vakit Bulamaz Warior charın 1 critine Bakar Xbow Yere Yatırdımı Bitersin Warlock Karşı zaten Şansı Yok Wizard Desen O her Türlü Alır snowlu Tek Yersin Blade snow Bitesiye Kadar Kesemezsen Öldün Demektir (ki bence blade kesmen imkansız) Yani Ne Desem Bilmiyorum Emek Vermişsin Ama Bu Buildi Denicekler İçin Yazıyorum Zaman Kaybı

Bu Charı Kendim Kasıyorum Warlock'mu Diyorsun? Orda Belirttim Sürekli Fire Wall Kullanıcaksın Bak O Zaman Noluyor? Blademi Diyosun Fire Wall Acıcaksın Yatır Atamaz. Yatır Atamayınca Döşe Attackları Bak Nasıl Yatıyo. Wizard Bi Comboya Bakar. Warrior Yine Fire Walle Stun Vuramıcak Tek Gereken Comboyu Biraz Fazla Kullanmak. O Kadar Charında Bu Kadar Bilgiyi Edinemedinmi?w

Buildin neresine laf ettiğimi göstersene önce?? 70:70 item ile desteklenirse iyidir yoksa snowsuz dayamazsın, %40 snow da kaldırır ve vigor kullanmadan çok uzun süre atak yapmanı sağlar, o zmaan boyunca sürekli sabit yüksek dmg verirsin. Cold olmadan STR lere karşı çok zorlanırsın 120 cold olması lazım, orasını mı beğenmedin? İşi de kişiselleştirme.

Hiiihh Nukeleri Açmışın Hemen Kapa Onları 70 int le nukeler az vurur ;)

PS: Rehber Çok Güzel Parmakçıklarına Sağlık.

Hiiihh Nukeleri Açmışın Hemen Kapa Onları 70 int le nukeler az vurur ;)

PS: Rehber Çok Güzel Parmakçıklarına Sağlık.

Buildde 70 int yok, mag balans % 70, yani çıplak halde 120 lvlda verilmiş 217 int var (toplamda 355 int var buildde çıplak halde ). Attığı nukelerin dmgleri elbet nuker gibi değil ama disintegrate/hellfire dmgleri strong/celestial ile hemen hemen aynı gibi.

Bnun gibi

5991.png

Itemsız da bunun gibi
6008.png

Son düzenleme:
Buildde 70 int yok, mag balans % 70, yani çıplak halde 120 lvlda verilmiş 217 int var (toplamda 355 int var buildde çıplak halde ). Attığı nukelerin dmgleri elbet nuker gibi değil ama disintegrate/hellfire dmgleri strong/celestial ile hemen hemen aynı gibi.

Bnun gibi

5991.png

Itemsız da bunun gibi
6008.png

Cevabı Sen Vermişsin :D

Geri