• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

14 DG Set 15 DG Silah Ekleme Vsro

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ozkara1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kardeş tek tek seçmeye ugraşmaya üşeniyom bide fazla dosya silersem sorun çıkar böyle daha iyi

hepsini ekleyince client açılmıyor o yüzden dedim

neden açılmasın o dosyalarla clientin açılmamasıyla alakası olmaz diye düşünüyorum

Birşey sormak istiyorum.İsrodaki bir itemi veya bir dressi eklemek için media.pk2den neleri almamız gerekiyor ?

sadece media yetmez db dende alman gereken satılr var yanı olmaz :D tek tek eklıceksın

15 dg silahların coğu eksik sayıyım hangilerinin eksik olduğunu Chinadan Glavie ve sword eksik Eu dan eksik yok Glavie ve swordun bsrlerini koyarsan sevinirim.

nasıl eksik kardeş ben kendim test ettim

Moderatörün son düzenlenenleri:
pc ye format attım 32 bit şuan 64 bit kurdugumda resimlerle beraber göstericem hepsini

benim bi sorum olacakdı bütün pk2 dosyalarını hallettimde şu _refobjcommon ve dier shard a atılacak dosyayı shard a nasıl kolay bi şekilde ekleyebilirim bu işin bir kısayolu varmı yoksa 2000 satır var falan var tek tekmi ekliyecegim yardımcı olursanız sevinirimi :D

Konuyu hortlatmış oldum sanırım, bu konuyu anlatım yapabilen varmı, yada açılmış bir konu, ben bulamıyorum?

Zaten çoğu satır ekli media ve db de, data klasöründe eklemeleri yaptım sadece, başka herhangi bişeye gerek kalmadı, gm command da 14 d çıkıyo kodlar, ama yere hiçbişey düşmüyor.. yokmu yardıme debilecek?

Son düzenleme:
Arkadaşlar Daha Önce Böyle Bi Konu Açmıştım Fakat Bazı Sebeblerden Dolayı Kaldırılmasını İstemiştim
Şimdi Detaylı Bir Şekilde Tekrar Açıyorum
NOT= 14-20 Dg Arası İtemleri Ekler Bu Kodlar Ama Dosyalar Yetersiz Oldugu İçin Kullanamazsınız
Kullanılabilen İtemler 14 Dg Setler Sorunsuz 15 Dg Silahlar Sorunsuz
Yani 16-17-18 ... Dg İtemlerin Dosyalarını Bulup İmport Ederseniz Kod Eklemenize Gerek Yok :)
Yapamayanlar Yorum Bıraksın Yardımcı Olacagım Eklemeyi Yapamayıpta Burda Atarlanmaya Gerek Yok
Bu Anlatım Sadece Maxigame İçin Yapılmıştır Alıntı Yapıpta Kendi Konusu Gibi Diger Formlarda Açanlara Hakkım Helal Degildir.

Dosyalar >>>
http://www.mediafire.com/?6tet2ncgogen3zu >> Biraz Fazla Dosya Var Seçmeye Vaktim Olmadı
İconlar >>>> Simple File Sharing and Storage.

İconları Olanlar Vardır Diye Düşünüp Ayrı Upload Ettim
Kolay Gelsin.
Bi Tşk Çok Görmezsiniz Artık :)
ozkara1

Kardeş reupload please :D bekliyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri