• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

17 Dg Ch Itemler Paylaşıldı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gm Lyzerk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
BpuHMs6.jpg

Dalga gecmek icin mi paylastin ? oyundan bow goruntusu.
Chat ekranında REKLAM VAR ! Görevli arkadaşlar gerekeni yapınız.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Bu filesler çıktı çıkalı oyunu iyice çocuk oyuncağına çevirdiler oyunda orjinallik diye birşey kalmadı

110 captan sonra silkroad silah v.s gibi şeylerin bokunun çıktığı son noktadır ayıptır söylemesi.

Bu şahısın icon falan vereceği yok yönetici arkadaşlar bence konu kaldırılmalı diye düşünüyorum ? önerisi olan ?

Moderatörün son düzenlenenleri:
Bu kadar seyler yapiliyor cunki insanlar Silkroadin civigini cikartarak sogumak istiyor. Sahsen boyle dusunuyorum. Silkroadin bagimlisi asla ama asla birakmam diyen ben bile sogudum artik bu islerden cunki dozu gercekten cok kacti ve sacmaliga dogru gitmeye basladi. Hadi hayirlisi.

BLU Life Play [Discovery] cihazımdan Tapatalk HD ile gönderildi.

İcon Basittir Dds Ddj Edit Herkez Tasarlıya Bilir Ayrıca Konuyu Kaldırıp Kaldırmayacakları Bırakta Yöneticilere Kalsın 1 Kimsenin Zevkine Göre Hareket Etmem Kurallara Uygun Konu Acıp keyfime Bakarım Facebooktan Günde Kac Kisi Msj Yolluyor Bu eu SİLAHLAR icin Fakat Ben Set Acc Tamamlayıp Toplu Paylasmayı Planlıyorum Bunlar Denemedir Asıl Orjınala Yakın Tasarımlar 18 Dg Weapon set acc Satısı Yapılacak Vede satısa Tasarladıgım Itemlerde serverın Logosu Olucak Ve Kımse Baskasın Itemını Kendıne Eklıyemecık Itemlerde Logo Sıstemı Olucak

mesajlarını düzelttiklerim küçük harflerle yazışın forumda o ne öyle koca koca renkli post mesajlar.

İcon Basittir Dds Ddj Edit Herkez Tasarlıya Bilir Ayrıca Konuyu Kaldırıp Kaldırmayacakları Bırakta Yöneticilere Kalsın 1 Kimsenin Zevkine Göre Hareket Etmem Kurallara Uygun Konu Acıp keyfime Bakarım Facebooktan Günde Kac Kisi Msj Yolluyor Bu eu SİLAHLAR icin Fakat Ben Set Acc Tamamlayıp Toplu Paylasmayı Planlıyorum Bunlar Denemedir Asıl Orjınala Yakın Tasarımlar 18 Dg Weapon set acc Satısı Yapılacak Vede satısa Tasarladıgım Itemlerde serverın Logosu Olucak Ve Kımse Baskasın Itemını Kendıne Eklıyemecık Itemlerde Logo Sıstemı Olucak
DDS, DDJ paylaşmaman itemlerinin kalitesini düşürür herkes yapabilir haklısın ama senin zoru yapıp kolay olanı yapmaman saçmalık sana tavsiyem eksiksiz paylaşım yap en azından eklemek isteyenler eksiksiz eklesinler.

Ben sadece kaldırılmalı diyorum bunlar deneme falan filan denemene gerek yok denemediğin birşeyi neden paylaşıyorsun ozaman ? ve konu açan bir insan eleştiriye açık olmalıdır.Ama sen eleştiriyede açık değilsin birşeyi ya yapma yada tam yap.Ve konuda yazmıssınkı kımse bana su nasıl bu nasıl demesın uğraşacak vaktim yok ozaman bi kıvılcım yaratıp insanları bu yöne çekme herşey bitince paylaş.bukadarda ön yargılı olma. iyi forumlar. Not:konuyu ben kaldırıcam demedım lafında diyorsunki bırakda yöneticiler karar versin dikkatini çekerim bende yöneticilerin ilgilenmesini istedim zaten konuyu açıp ilgilenmiyorsun çünkü. Neyse burası ne siyaset meydanı nede tartışma salonu değil.

Dostum yanlış anlama ama kendini bu işe çok kaptırmışsın sen. 18DG yapıp satacağım ve alan kişinin serverinin logosu olacak silahların üzerinde nedir ya? Gerçekten ama gerçekten bir zamanların efsane oyununu bu şekilde sizler bitiriyorsunuz farkında değilsiniz. Bunları gördükçe bir adım daha soğuyorum bu işlerden. Tadını fazlasıyla kaçırdınız. Yapıyorsan yap ona kimsenin laf ettiği yok fakat etrafa yaymadan yap. Kendi serverina kur olsun bitsin. Neyse...

Hala itemlerin bir ise yaricagini sanip yorum yapanlar var iconlari baska bir basit silahin oldugu sekilde kullanin mesala 12 d iconlar bunlari kullana bilirsiniz ama o silahlar hic bir ise yaramayacaktir. Gorsel olarak berbatlar.

Bu alex denen kişi Yani gercek adıyla Bwlent Bu itemleri MAdeyln client alıp sahiplenmiştir Kanıtı Orjinal itemler bunlardır. 2 rengini değiştirip Milleti Kandırıyor Askerdeyim diyor forumdan cıkmıyor bölelerine itibar etmeyin Exedio Onlinedan Alıntıdır Bu itemelr bende Tam 1 yıldır Var ve 16 dg Dir.

Oyunumun ismi olduğu için isimleri Sildim.

oyunumun adını bilmek isteyen Private Tanıtım (ücretli) Sayfasına bakabılır clientimi indirip 15-16 full set ve 7 8 parca 17dg Setleri cekebılırsınız.

bu Bwlent 15 Yaşında Falan Galiba Uçmuş :D

sg1jj.jpg
sg1rq.jpg

D)) Biz Hiç Deilse Cimri Deiliz Alırım İtemi Boyarım Vs Yapar Paylaşırım ADIM Bülent Akdag Bwlent Nlck İsteyen Bana Facebooktan Ulaşır

Al İşte Yine Sıcmışlar İçine Yaw Arkadaş Herşeyi Anlarımda Bu Kadarı Harbi Saçma Olmuş.Bence İsro Gibi 13 Dg Devam edilseydi Cok Güzel Olacaktır.Adamlar Dosyaları Paylaştılar Herkez Kendi Kafasına Göre İtem Yapıyor. Harbi Silkroadın Hem SOnu Hemde Boku Cıktı.Bu Saaten Sonra Düzelmezde Allah Yardımcımız Olsun :(

Geri