• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

18-20 TL ye nasıl kız arkadaşımı etkileyen ve doyuran süper bir yemek yapabilirim ?

biride çıkıp demiyorki hangi kız ? kız buldukda bide eve çağırıp yemek yapcaz oh :D

dostum eline sağlık bende aynı senin gibiym nereden baksan her gün değişik yemekler yapıyorum sana puanım 10 :D gerçekten güzel..

---------------------------------------

Son düzenleme:
Ellerine sağlık baskan yalnız bu inciği kesen kasabın bıçağında sıkıntı var sanırım ya da acemi kesmiş.Kız vejeteryansa napıcaz var mı bir formülün? :D

---------------------------------------:)

Son düzenleme:
Sosyete mantısını deneyin içini anneme yaptırıp ben sarıyordum oldukça güzel :D

Hacı benim manita bol soslu tavuk dürüm seviyor çift onu ne yapıcaz bim'den dondurulmuş tavuk döner mi alıp yapayım?

Geri