• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

18-20 TL ye nasıl kız arkadaşımı etkileyen ve doyuran süper bir yemek yapabilirim ?

Benim maliyet 20 TL tam kajuun + elma dilim patates + barbekü sos + kırmızı lahana + göbek dilim + salatalık + bir kap pilav ve bir bardak kola servis :D Sonra kız tabi acaip memnun o yeter.

Kız eve gelicek ve sen yemek yapıcaksın he :D ben kız geldiğinde odayı temzletiyorm yemek yaptırıyorm :D :D :D : D:D

Eline sağlık,eve çağırıp birlikte yemek yiyemeyeceğim için başka birşey söylücem. :D Ben haftanın 5-6 günü spor yaptığım için bonfile yapıyorum hindi yada tavuk.İki tane yapış tarzım var biri marine edip tavada az yağ ve suyla pişirmek ikincisi suda haşlama :D Farklı bir pişirme yöntemi yada güzel kolay soslar biliyor musun? hep aynı tarz yemekten bıktım :D Fırın olmasın lütfen :D

Sen daha basit birşeyler göstersene tek oldugumda deniyeyim ya ben bunla başlarsam ohoo :D

Geri