• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

2 Sene İçinde Yapmak İstediklerini Yazın 2 Sene Sonra Karşılaştıralım

Gedikoglu

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Şub 2012
Puanı
35
1-Tıp Fakültesine Gitmek.

2- İngilizceyi akıcı konuşacak şekilde öğrenmek.

3-Gitar Çalmayı Öğrenmek.

4-Film Sitesi Açmak.

5-Vücut Yapmak.

6-Belli Bölgelere Lazer Yaptırmak.

7-Güzel ve Edebli Bir Kızla Tanışmak.

Sizde yazın, 2 sene sonra tekrar bu konuda karşılaştıralım,nostalji olur. :)

Son düzenleme:

• İngilizce, Çince, Japonca ve İtalyanca öğrenebilmek (Sadece Çince ve İngilizceyi öğrensem o bile yeter.)
  • Yazılım ve Bilgisayar Mühendisliklerine gitmek (Olursa üniversitede çift anadal yaparak iki dersi de okuyacağım. )
  • En canavar bilgisayarlardan birine ve PS4'e sahip olmak (Üniversitede istediğim bölümleri kazanabilirsem bilgisayar olayı kesin olur. )
  • Yanaklarda ve sırtımda çıkan tüyleri lazer ile aldırmak(Bu max 7 yıl olabilir.)
  • Abartmadan vücut yapmak (Az bi kol-bacak kası ve six pax olsa yeterli. Abartınca görüntüyü bozuyorlar.)
  • Mirror's Edge'de ki gibi serbest koşu olayını öğrenmek (Ulan varya, arabaya falan gerek yok. Bunu yaparsak her türlü işe yarar. :D)

Son düzenleme:
- İyi derecede ingilizce bilmek istiyorum
- Zayıflamak istiyorum
- Yılbaşında piyangonun bana çıkmasını istiyorum :D

1-İngilizcemi geliştirmek istiyorum.
2-Zayıflamak istiyorum biraz :(
3- 2 sınıf atlamak istiyorum 2 yıl içerisinde hiç sınıfda kalmadan :D

- iyi derecede ingilizce bilmek,

- Makine Mühendisi veya iyi bir Bankacı olmak,

- Profesyonel olmasada vücut geliştirmek,

- Ve en önemlisi, hayatımda tanışmak istediğim son kadın ile, yani eşim olacak kişi ile tanışmak.

- Ayrıca aile bağlarımın son 2 yıl değilde, sonsuza dek şuanki durumda gitmesini istiyorum.

Metin Kemal Kahraman - Ferfecir dinleyeler yazdım. Sizde onu dinleyerek yazın insanı rahatlıyor içindekini çıkartmasını sağlıyor.
2 yıl sonraki Emre'ye yazdım bu yazımı İnşallah bir şeyler başarırım.

Emre evet tam iki sene oldu. Boru değil topu topu iki sene hayallerin gerçekleştiyse işte tamamdır sen bir şeyler yapmışsın demektir. YouTube'ta Türkiye de yapılmamış videolar yükleyerek o işlerin ilk ayağı olmak istiyordun, bu yazıyı okuyorsan büyük ihtimalle gerçekleştirmişsindir. Gerçekleştiremediysen de problem değil önünde büyük ve uzun bir yol var. Ben eminim sen bugün ya da yarın ya da başka bir gün başaracaksın bir şeyler ümidini kaybetme. YouTube işini yapamadıysan üzülme ve o işi asla bırakma bak çok güzel bir söz var sen hep yazardın söylerdin iki yıl geçti ergenlik hallerim diyip yırtmışsındır ben tekrar hatırlatayım: " Allah nasip etmediği bir şeyi hayal ettirmez. " işte senin hayatına yön verecek cümle bu. Hayallerinden vazgeçme biliyorum etrafındakiler senden bir b*k olmaz diyordur, sen onlara kulak asma bildiğini yap. Hayallerinden de vazgeçme seni farklı yapan şey hayallerin. Şöyle düşün hayallerin bir yıldız senin dünyan da karanlık bir gece, en karanlık gecede sana yollarını gösterecek olan tek şey yıldızlardır yani hayallerin. O yüzden hiçbir şeyden vazgeçme bıraktıysan tekrar başla unutma ki Edison da ilk deneme de bulmadı lambayı, Einstein de tekte parçalamadı atomu sen de tekte yapamayacaksın hayalini ama şundan eminim ki sen o hayal ettiğin işi yapacaksın. Ben şuan ki halimden eminim yani iki yıl önce ki halimden eminim ki bu şekilde gidersen mükemmel bir şeyler başaracaksın. 2 yıl sonraki Emre, 3 yıl sonraki Emre veya 10 yıl sonraki Emre ne olursa olsun bu düşüncelerini değiştirme. Sen yapacaksın.

+üniversite 2'ye gitmek istiyorum :D (bu sene kazanırsam)
+3 gen vücut yapmak istiyorum :D (denemek istiyorum :D )
+profesyonel bir şekilde after effect bilmek istiyorum :D

odtude_polis_siddeti_boykotu_h7686.jpg

-İTÜ, Uludağ, Ege Üniversitlerinden herhangi birinde "Makina Mühendisliği" okumak.
-Yeterince kilo alıp, vücut geliştirmek.
-İngilizce, almanca ve ispanyolca'yı akıcı bir dille konuşmak.

Acaba bu arkadaşlara ne oldu istedikleri yerlerdeler mi 4 sene geçmiş ama

Bir an bende yeni açtılar sanıyor yorumları okuyordum, Taaki en alttaki yorumu okuyana kadar. :D

- İyi derecede ingilizce bilmek istiyorum
- Zayıflamak istiyorum
- Yılbaşında piyangonun bana çıkmasını istiyorum :D

- Eh işte
- Yeni başladık
- -.

tabi 4 sene sonrasında hayalini kuramayıp başardıklarım;
- okulu uzatmadan bitirmek(ki mühendislik olunca bu bayağı zor)
- okulda hiç ummadığım anda gelen bir ortamda araba yapıyoruz gelsende deyip 2 senede 3 elektrikli araba yapma olayım
- insanları daha iyi tanıma yeti kazanmam (ki bu hepsine bedel oldu)
vs vs

Son düzenleme:
yeniden başlatalım akımı madem

2 yıl sonrasında

- Yurtdışında Mimarlık eğitimi almış olmak
- ispanyolca ve italyancayı basic seviyeden üst seviyelere çekmek
- bir topluluğa hitap edebiliyor olmak
- hayatımın aşkıyla (e yeter artık bu kadar sene) birlikte olmak

hadi bakalım 2019da görüşürüz

- iyi derecede ingilizce bilmek,

- Makine Mühendisi veya iyi bir Bankacı olmak,

- Profesyonel olmasada vücut geliştirmek,

- Ve en önemlisi, hayatımda tanışmak istediğim son kadın ile, yani eşim olacak kişi ile tanışmak.

- Ayrıca aile bağlarımın son 2 yıl değilde, sonsuza dek şuanki durumda gitmesini istiyorum.

Öylesine konuya gireyim dedim bir baktım ki benim yorumum var. Bunlardan hangisini yaptın ? derseniz;

İngilizce seviyem aynı orta düzeyde,
Makina teknikeriyim ve işimi yapıyorum,
Vücut konusunda ufak bi tatlış göbeğim var :pispis
İlişki durumu hala sıfırları oynuyorum her zamanki gibi,
Aile konusunda bağlarım eskisinden daha kuvvetli 1 kişi eksilmiş olsak bile.

Yenileyelim bakalım :)

- iyi bir mühendislik şirketinde işe başlayıp gömülü sistemler üzerinde çalışmak
- en az bir kez olsa da yurtdışına seyahat etmek
- csgo da glob olmak :D

Trakya Ünv. Mak Müh okuyorum.
Kilo alamadım.
İngilizceyi akıcı konuşabiliyorum.

:D

Geri