• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

3 AY Tatilimiz 1.5 Ay'a İniyor MEB'den Açıklama

NickiMinaj

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2012
Puanı
0
Merhaba arkadaşlar sabah haberlerde gördüm 3 ay tatilimiz 1.5 ay'a iniyormuş. yani 180 gün okula gidiyorsak,220 gün gidicez..

Ne diyorsunuz :pff:

Günümüzde her genç sınav stresiyle yaşarken,bide okul sürelerinin arttırılması eklendiğinde sadece diyebileceğim şey Allah kolaylık versin kafayı sıyırmak için sebep yaratıyor hükümet.

Arkadaşlar bilmiyorum ama İsveçte cumartesi tatil yok sadece pazar günü var ve okul 6 saat değil özel okullar gibi 8 veya 10 arası olması lazımdı bizim kuzenler orda ona sormuştum bana böyle demiştir

O değilde ben yeni liseye geçenlere acırım böyle birşey olursa çocuk okul seçmeden okulun birine gider. ?
O zaman sonuçları erken açıklarlar, Çünkü 500puan yapan bir öğrenciyi EML'ye gönderecek değiller yani.

Bu sene çok çekecez arkadaş 1 yıl daha erken doğsaymışım bunlar olmazdı

Geri