• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

3 AY Tatilimiz 1.5 Ay'a İniyor MEB'den Açıklama

ne kadar mal bi sistem arkadaş bütün dersleri öğretceğine ilk okul 5 e kadar temel 4 dersi öğret sonrada kişinin seçmek istediği meslek hakkında 2 3 yıl öğret tamam adam usta olup çıkar ama mal mal birsürü ders gösteriyolar

Bune Böyle Ya Müfredatın Salaklığını Öğrenciler Çekiyo Diğer Ülkelerde Böyle Dersler Yokki 1 Saat Tenefüs Var Hep Resim Çiziyon Müzik Yapıyon Yeter Artık Mebden Nefret Ediyorum Ard arda gereksiz ve düşüncesiz kararlar veriyorlar. Ha Dicenizki Öbür ülkeler daha fazla okuyo dediğim gibi onlar bizim gibi matematik falan okumuyor.

ne kadar mal bi sistem arkadaş bütün dersleri öğretceğine ilk okul 5 e kadar temel 4 dersi öğret sonrada kişinin seçmek istediği meslek hakkında 2 3 yıl öğret tamam adam usta olup çıkar ama mal mal birsürü ders gösteriyolar

seçmeli kürtçe ögretceklermıs :(

İlk okullara uygulanacak bu sistem, dıye bılıyorum. Sabah bende baktım haberlere, sadece i.ö.o lara uygulanıyor dıye gordum :)

lise de olsa ilk okulda olsa ben rahatım :D seneye son zaten hahha :D bu sene 3 ay tatilimi yapıyom .DD

Kürtçe , zazaca , lazca , tatillerin düşmesi , not sistemi falan :) ürkmeye başladım

Seçmeliyle kastettikleri o değil.

Okul başlarken kura çekilir ders programıyla ilgili. O arada denk gelebilir onlardan birisi.

Geri