• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

5 sene sonra online oldum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alpha
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Alpha

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
16 Haz 2009
Puanı
4
yaklaşık 5 sene önce haziran 2009da üye olmuştum buraya. o zamanlar adı silkroadmax idi.
bir sene kadar modluk da yapmıştım.
geçenlerde aklıma geldi mail adresimle şifremi yeniden aldım eski mesajlarımı vs ookudum inanılmaz şaşırdım inanılmaz duygulandım.
şu an yeniden buraya yazıyor olmak, burada olmak şaka gibi geliyor bana.
5 sene geçmiş ve ne kadar değişmişim şu an daha bir farkediyorum.
14-15 yaşında bi liseliyken şimdi kaç yaşında üniversite okuyan biri olarak döndüm ahahaha hala garip geliyor.

crazyclown,bugman ve alpha nicklerini kullandım eskilerden tanıyan eden çıkar mı merak ettim açıkcası.

yaklaşık 5 sene önce haziran 2009da üye olmuştum buraya. o zamanlar adı silkroadmax idi.
bir sene kadar modluk da yapmıştım.
geçenlerde aklıma geldi mail adresimle şifremi yeniden aldım eski mesajlarımı vs ookudum inanılmaz şaşırdım inanılmaz duygulandım.
şu an yeniden buraya yazıyor olmak, burada olmak şaka gibi geliyor bana.
5 sene geçmiş ve ne kadar değişmişim şu an daha bir farkediyorum.
14-15 yaşında bi liseliyken şimdi kaç yaşında üniversite okuyan biri olarak döndüm ahahaha hala garip geliyor.

crazyclown,bugman ve alpha nicklerini kullandım eskilerden tanıyan eden çıkar mı merak ettim açıkcası.

ilk adım :D

Biraz anımsıyor gibiyim sanki :) Benimde önceki nickim ' CoLDeaTH ' idi. Ne kadar benden önce üye olmuş olsanda nick yabancı gelmedi bana.

Senveben07 benimde forumdaki nickim 1 yıl ara vermiştim sonrasında devam ettim foruma Mysterious-Dmc14 Dante nickleriyle :)

Eskiden forum çok canlıydı bir sürü insan bıraktı forumu şimdi eskisi gibi bir ortam bulamazsın en azından kalabalık insan yok forumda şuan dolaşanlar eti kemiği denilebilecek kişiler :)

Tekrar hoşgeldin o zaman :) ben de 2009'dan beri takip ederim ama hatırlamıyorum tabi nickimi unuttuğum için bunu almıştım zaten :D

Ben hatırladım seni modken mavi rütbeni bile hatırlıyorum ahahaha duygulandım bi an bende :D

Uğurcan olmalı ismin sanırım hoşgeldin :)

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hoş geldin ^^ Ben de taa o zamanlardan beri takılıyorum buralarda.
Ayrıca şu İkisıfırsıfırdokuz stayla'yı da sevmedim değil :D

25-Nisan-2009 . Bende kac yildir girmiyordum. Cok degismis. Hatirladiklarim deswa deepblue canavarex kimpaksa orbjk

Mysterious -Dmc14 Dante emre?

Geri