• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

95 LvL Mavi Zerk Captain & Knight Görevi

bu görev acaba sadece 95te mi yapılıyor yoksa 96da da yapılabilir mi?

arkadaşlar bişey sorcam. ben 98 lv im 95 görevini yapıcam ama ivy görevini yapmamıstım. istanbula gidiyorum ivy görevi ve 10 ve 20 ve 30 tane toplama görevi veriyo zerk görevi için önce ivy görevimi yapmam gerek cok acele yardım ederseniz sevinirim

Evet Ya Banada bu görev geliyor bundan başka görev yok bir yardımcı olun....

arkadaşlar bu görevi yapmak için kaç tane görevyapıcaz anlamadım anlıyan avrsa anlatsın pls

arkadaşlar acil cvp hayalet gibi yaratıgıda zerkle kestim general racthel a geldim ama mavi zerke kavuşamadım cvp pls man

Berbat olmus yanlıs yazmısın her seyi!Eziq ...:hihi:

Ya ßen Bu x 7175 y 309 nerde Bulamadım Bi Yardımcı Olrsanız Sevinicem

bu görevi yapmak için başka hiç bi görevi yapmış olmanız gerekmez ayrıca son bölümde de zerke kullanman diyor lar 100 defa kestim bişi olmuyor zerk kullanmalısınız yoksa görev tamamlanmıyor ilk başta 10 dakka ölmeden yaşayın yada kesin ama zerk kullanmadım son şampiyonu keserken ama zerk kullanmassanız görevi 1 sende yaratığı kesseniz tamamlanmaz bilginize
biri su sorunun cvbını versin artık bende yapamıyorum :/

süper olmuş ama bunu yapmamız için cerberus görevini yapmamız gerekiyormu ????

ben tuzakları kurdum ruhu yakaladım yanlışlıkla hunter a değil cadıya verdim bana mavi bi görev itemi verdi yanlış yaptım diye bende görevi iptal ettim. Ondan sonra tekrar rachiel dan görevi almaya gittim vermedi . Yapabilcek bir şey yok mu yani bi daha yapamıyacak mıyım bi bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin.. nasıl bi düşünce nasıl bi akılla iptal ettiğimi bilmiyorum hem görevi de doğru yapmışım bilen varsa acil cevap yazın lütfen görevi vermiyor bi daha

üzülerek söylüyorum ama bu görev iptal edilirse bi daha alınmaz

Geri