• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

95 LvL Mavi Zerk Captain & Knight Görevi

hay allahım yaa ilk 100 tane de düşmedi gecenin köründe yaptım bide yok böyle bi şans ya :S

arkdaşlar ben bişey sorucam kaptan yazdırmak için illa çin charım mı olması gerek eu charlarda görevi yapsak kaptan yazılmıyo mu??

ya bro bnim görev patlamş racheal görevi vermio bi daha o görevi alamazmıyım bi daha

tşk ederim çok işime yaradı on numara anlatım
niya görevi biraz uğraştırıyo o kadar
artık benim de Şovalye + Mavi Zerk im var

Saol paylaşım için bu görev için 3 saat uğraştım kafa kalmadı cinnet geçircektim ama yapıncada yaptıgına deyiyor

eywallah sağolasın az önce bitirdim görevi artık Knight ım :)

beyler ben yapamadım bana yardımcı olum msn anadolu_okan88@hotmail.com 2 gündür ograşıyorum olmadı msn yardımcı olun veya forumdan ben şimdi o yaotımız testi geçtim 10dk botunca hattada kaldım o janganın dışındaki agçdan olma kanının yanına gittim:) o bana bir görev verdi gittim 100 tane topladım ondan shots gost mu öle bişey 86 lv di galiba sonra keşiş gittim oda bana 125 96lv canavarlardan yoplama görevi verdi onuda yaptım şimdi o hunterciye gidiyorum onda 2 edet görev 2 . sanırsam onda Dw gidip birisine bişey ve rgel diyo gittim verdim geldim ama bana herhangibi bişey vermedi ALLAH rızası için yardım pls

100 taneden normal spirit çıkmadı huntercide başka ağ vermedi ne yapmam lazım ??

inş. yarına 95oLuorum. Hemen Yapıcam sabah iLk işim bu oLucak. PayLasım için çok saoL.

95 oLdum. niya görevinde takıldım 90 tane denedim normaL ruh çıkartamadm :D kaLdı 10tane :D Kardes bu arada dowhanga gitmiceksn. costantinde sna Trap vercek costantinden yuruyerek TakLamankan Niya GeneraLLere gtcksn. orda NormaL Ruh çıkana kdr ugraşcaksın.

Görevi Tekrar Yaptım Cok Teşekkürler Anlatım icin

105.ci Ağda Düştü Kafayı Yeme Aşamasına Kadar Geldim :D

var ya niya general görevi adamı çıldırtır bu ne saçma bi görev ya... off joymax off

baştan aşşağıya eksik... nasıl oluyoda bu kadar övebiliyosunuz ki anlamıyorum.... kaç saat uzadı eksik bilgiler yüzünden..

Çok güzel anlatımm Görevi yapması Biraz Uğraştırdı ama sagolun

Geri