• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

adsense

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
hayırlı sabahlar arkadaşlar adsense işi herkez gibi benide biraz cezbetti denemek istedim ilk etapta bitane test hesabı açıp deneyim dedim hesap ve adsense oynalandı kullanıcı adını ve hesabı kafadan gelişi güzel yapmıştım 0dan hesap açıyım dedim adsense e zaten kayıtlısınız diyo azıcık araştırdım başkasının ismiyle yeni bi hesap açılıyomuş fakat eski adsense hesabım silindi varolmayan bi hesap için nasıl yeni bi hesap alamıyorum hayret :D ayrıca yeni youtube kanalında para kazanmayı aktif ettim adsense bağlamadan videoları paylaşıp izleme yaptırıyım çekilcek kadar para birikirse başkasının adına bi hesap açar ilişkilendiririm diyorum böyle bişey mümkünmü yoksa illede izleme yaptırmadan yani parayı 200 tl liminite ulaştırmdan önce adsense hesabına bağlı olması gerekiyomu ?

Geri