• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Agbot %100 Performans ..!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan peopless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

peopless

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
1
Agbot %100 Performans ..! [Config Ayar]

engzelheader1.png

[BILGI]Agbottan %100 Performans Almak için Config Ayarlarını Resimdeki gibi yapınız ..[/BILGI]

Loop After Teleport : Bu kutucuğu Scriptiniz varsa işaretleyin Towna gidince Otomatik Olarak devreye girer ve kasma alanına götürür .. [Scriptiniz Yoksa Kutucuğu işaretlemeyin ..]
Resimdeki Bilgilerden 'Berzerk Kullanımı' , 'Hangi Tür yaratık kesileceği' , 'İtem Topla yada Toplama' 'Ks Yap yada Yapma' Bu secenekleri Kendinize özel değiştirebilirsiniz
2wchd3c.jpg

[BILGI]1-) Ne Tür Yaratıklara Saldırıp Saldırmayacağınızı Belirleyeceiniz Yer ..

2-)

- Kill High Hp Monster First : İlk önce Canı Yüksek olan Canavarı Öldür ..

- Ks Player : Diğer oyunculara Ks yapıp yapmayacağınızı Belirler ..

- Select High HP Monster First : Giant Keserken Yanındakı Mobları Temizler Sonra Giantı Öldürür ..

3-)

- Pick Other Player Item : Diğer Oyuncuların Toplamadığı İtemleri Topla ..

- Pick Only Valuable Item : Yanlızca Değerli itemleri Topla ..

- Pick Item Only İf No Monster Atacking You : Yanlızca Canavarlar Saldırmadığı Zaman Topla ..

- Pick Other Player Valuable Item : Diğer Oyuncuların Toplamadığı Değerli Itemleri Topla ..

4-) Kaç Lv Arası Canavarlara Saldıracaınızı Belirlersiniz ..

5-) Hangi Tür Yaratıklarda Berserk Kullanacaınızı Belirlersiniz ..

6-) Hiç bi itemi Toplamaz .. [Gold,Çöp vs vs Dahil Toplamaz]

7-) Şehir içi Alışveris Yaparken Bekleme Süresi ..

8-) Nuconnector Saklayıp-Gösteren Yer ..

9-) Silkroad [Sro Client] Saklayıp-Gösteren Yer ..

10-) Pet Olanlar İçin Geçerli bi kutucuk Pet ile item Aktarımı yapar ..

11-) Ayrıntılı İtem Filtre Yeridir Hangi itemleri toplayacagınızı Bankaya Koyacaınızı Herşeyi Burdan Ayarlayabilirsiniz .. [Item Select] Butonuna Bastıktan Sonra 1-2 Dk bekleyin ..

Ayrıntılı Canavar Filtre Yeridir Hangi Canavarlara Saldıracagınızı Buradan da Ayarlayabilirsiniz .. [Monster Select] Butonuna Bastıktan Sonra 1-2 Dk bekleyin ..[/BILGI]

Son düzenleme:
bu ayarlar her bot için uygun degil mesela ben pt li moblara dalmasını istemiyorum bu resimdekileri yapsam char ölmekten level düşer.Bence her seçenegin ne işe yaradıgını acıklaman lazımdı :)

bu ayarlar her bot için uygun degil mesela ben pt li moblara dalmasını istemiyorum bu resimdekileri yapsam char ölmekten level düşer.Bence her seçenegin ne işe yaradıgını acıklaman lazımdı :)

Dikkatli okumadın sanırım 'Hangi tür Mob keseceini kendiniz özel ayarlayabilirsiniz' Yazdım .. :'(

Dikkatli okumadın sanırım 'Hangi tür Mob keseceini kendiniz özel ayarlayabilirsiniz' Yazdım .. :'(

ingilizcesi iyi olmayan biri nasıl değiştirebilir ki :) belki neyin neye yaradıgını yazsan degiştirebilirlerdi ama ayarlar yine de güzel olmus

arada canavarın yanından geçio dalmıo dalınca dalıo anca:S

beyler bnm bi sorum olacak botu başlattığımda duruyor scriptler skiller felan herşey tamam anca kendine bicanavar saldırdığında saldıran canavarı öldürüyo sonra duruyo nasıl düzeltebilirim....

senin skillerinde yanlışlar var o yüzden duruyo.skillerin hepsini kontrol et

konuya bende biraz ekleme yapayım
delay attack'ı 1 yapmak özellikle lag olduğu zamanlarda dc yemenize neden olur en iyisi 50~100 arası bi değer seçmenizi tavsiye ederim

benim yeni keşfrettiğim birşey skilleri hem general attack hemde first attack olarak yükleyin böylece skilleri çok seri kullanıyor artık neredeyse isroya kafa tutuyor.

arkadaslar ben botu kurdum bot bi skill bastıktan sonra skilsiz vuruyor etrafındaki mooblarda gelior 15sn.de bir pot bastığım içinde char yatıyor lütfen yardımlarınızı bekliyorum !!!
art ardına skill basması için

arkadaslar ben botu kurdum bot bi skill bastıktan sonra skilsiz vuruyor etrafındaki mooblarda gelior 15sn.de bir pot bastığım içinde char yatıyor lütfen yardımlarınızı bekliyorum !!!
art ardına skill basması için

config bölümünde sağ da cast normal attack işaretlidir. Onu kaldır .

ya bnde hiçbişiyi toplamıyo bu lütfen yardım edinnnnnn:(

Geri