• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Agbot %100 Performans ..!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan peopless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ARKADAŞLAR Mediapatcher BOTUN İÇİNDE YOK NASIL YAPACAM :s YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM !

Malesef en yavaş kasan bot, idarelik bot. Eğer kasma yerinde çarın takılacağı engel yoksa iyi kasar.

bende bu soruyu soracaktım aslında agbotta engel varken atıyorum mob u bırakmıyor ona kitlenip kalıyor bunu düzeltemiyoruz sanırım?

Eğer görev yapıyorsanız 6. şıkta dont pick item dersenizgörev itmelerinide almaz.Bu yüzde filitrelerden(item bölümü) hiç bir şeyi toplatmayacaksınız.Bu şekilde kasacaksınız.Para almasınada gold if more kısmına 2000 yazın bu seviyenin üstünde olan parayı alsın.

Eğer görev yapıyorsanız 6. şıkta dont pick item dersenizgörev itmelerinide almaz.Bu yüzde filitrelerden(item bölümü) hiç bir şeyi toplatmayacaksınız.Bu şekilde kasacaksınız.Para almasınada gold if more kısmına 2000 yazın bu seviyenin üstünde olan parayı alsın.

Arkadaş botu kurdum , fakat şehirde dolaşmıyor .

@penmet
sehir için bir walksprit yapmak gerekiyor anlaşılan.
Script bölümünü aç;
edit scripte gel orda record paket var tik at save script de.Kasma alanının başına sehirde tüm npcleri dolaşarak ne yapacağını öğret.kasma alanına git.Add after bölümünde en sonda start bot satırını seç soldaki butondan add after yap new script yazan yere yaptığın dosyaya adını kaydet.(sehrikasma.lst)
AgBotun ara yüzünün en altında nerde doğacağını seç sonra agbotun kalsörleriiçinde script kalsöründe seçtiğin yere yaptığın script koy.Botun ara yüzünde onu seç.
Ölünce önce sehre gelecek scpritte senin dolandığın gibi npsleri doalnacak ve kasma yerine gidecek.En son satırda da start bot dediğin için kasma koordinatlarında olduğunu görüp bota start verecek.
NOT:Neyi ne kadar alacağını PURCHASE bölümüne yaz.
Bende bazı şeyleri deneyerek öğreniyorum.Çok eskiden kullanmıştım sehir scpriti yerine elle dolanırdım...Bende de şu an şehir scpriti yok.Ayna boyutunda tp noktasındayım

Son düzenleme:
Sanal klavye kullanın.
Win7: Run kısmına osk yaz enter
win xp: donatılar erililebilrilik sanal klavye

@penmet
GEçen gün sormuştun bende yeni deneye deneye buldum.
Şehride dolaşması için hangi sehire gidiyorsa onun scripleri var şehir scripti onu kullandır
001.MiddleNorth-MiddleTown-P5C-rev6-v1.lst
001.MiddleSouth-MiddleTown-P5C-rev6-v1.lst
bunlar alexin mesela neyi satın alıp almayacağını purcase bölümünde belirleyeceksin.
kasma alnını temizliyor sınunda sen yol scripit yapacaksın bunu sonuna
"cmd","[add hunting]","x;y;radyus" ekle
ayrıca sped kullanası içinde
"cmd","[cast item]","Druf of Wind" hangi koşmayı kullanıyorsan onu yaz ki koşmayoı bassın.
"kasmagidis.lst dosya uzantısını birlikte aç komutu ile notepad'de açın ve bu komutları istediğini aralara ekleyin.
001.MiddleNorth-MiddleTown-P5C-rev6-v1.lst komutunu geen notepad ile aç kasmayerine gidişite yaptığın yolu bunun altına ekle yada bundaki;
"exit town","alexandria","middlenorth"
"cmd","[clear hunting]",""
den oluşan bu iki satırı kendi yaptığının başına ekle.ben kendi yaptığımın başına ekledim.clear huntingi eklemedim.Şimdilik bu kadar.

Sağol. bu akşam bende deneyeceğim.

Aslında zor olmazsa Alex kuzey weneg için şehirde alışveriş , banka ya item bırakma vs dahil bir scripit

hazırlasan , bizler için iyi bir örnek olur.

Not : Çok sayıda DUA alacağına eminim.

Son düzenleme:
Geri