• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Rehber] - KdBot Detaylı Rehber

can't create file transfer manager
maybe pack file corrupted or someone is already it now try a few minutes
bu hatayı alyrm lutfen yardm edin

----------

c4 hatası alyrm start diyorm c4 weriyo yardm

Linkler patlamış lütfen yenilerini ekleyiniz , aksi taktirde konunuz silinecektir.

ben SroStar Oynuyorum ve benım botum 116 lvlık canavarlara saldırmıo bunun ıcın mob txt gerekıomus 120 lvllık ve bulamıorum mutfen yardımcı olabılırmısınız tesekkurler

Arkadaslar Her LEyi yapıyorum Bu Hatayı Alıyorum Ve Sonra Sro_client Kapanıyo Depten Ayarlıyom yine olmuyor. Bi Çöüzm War mı Netframework 4.0 libary hepsi yüklü ama olmuyo arkadasta aynısını yapıyo açılıyo bi bakınız

İndirdim fakat botta "agent" virüsü buldu Avira. Pek güvenemedim açıkçası serverdaki son soyulmalardan sonra..

Kardeşm 12 D İtemLeri TopLamıyor Listeye Baktıgımızda Hep 11 d İtemLer Var 12 D leri Nasıl TopLatabiLirim Acil Bakarsan Sevınırım.:)

KArdeşlerim ya ben oyuna giriyorum botla sorun yok. botu startlayınca 2 sn içinde dc yiyor. ama hiç bir hata almıyorum phConnector01 flnda kapanmıyor. ama bazen botun simgesi açılmıyor. nasıl halledecem bilemiyorum yardım edin ya..!

Yha Beyler bişe Dicem Bende Bot Gıold Toplamıyo Sebebi Ne Ola bilir Sadece Büyük Paraları Topluyo :S

ya ben dowland linkine giremiyorum hata veriyo yardım edermisin

----------

acil yardım lazım cevap verin bilen 2 dakka baksın ya

Link ölmüştür yenilenmesi gerekir. Bu arada vigor ve speed basabiliyormu bot ayarını göremedim yardımcı olursanız sevinirim

Geri