• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Rehber] - KdBot Detaylı Rehber

S.a gençler ben lovesro oynıyorum 125 lv canavarlar var orada onları kesip 120 olmama lasım ama bot canavarları görmüyor bir bakabilirisiniz :D

120+ moblar ekli değil agbot un mob dosyasından istediğin mobların kodlarını bulup kdbotun mob.txt dosyasına direk yapıştır

Konu vermişsin ama bulunamadı diyor konu ben proxyde hata alıyorum .

NetError

You have been disconnect from the server. hatası alıyorum. Client açılırken ?

ya herşeyi yapıyorum sroclient ekranı geldinde dc veriyor

Hocam benim hata veriyor ( Fatal Error " An unsupported local was detected " )
Veriyor yinede oyuna giriyor onu geçelim,bu seferde charı görmüyor ne yapacağız ?

Beyler sorunların çözümünü buldum;

Fatal Error,Char görmeme vede DC verme hepsi şöyle çözülüyor..

Şimdi girdiğiniz "01" dosyasına bakın. phConnector.ini var.
İçine girin IP yerine 31.210.98.176 yani Hymera'nın ip'ini yazın.
ondan sonra adımları uygulayın oluyor..Şimdi yaptım daha -,-"

yha beyler deliricem 2-3 gündür uğraşıyorum vsro botu açıyorum herşeyi tam yapıyorum ama HEP NET EROR HATASI VERİYOR lütfen bi yardım

her şeyi yapıyorum sonra client açılırken bu hata oluyo infintyde böyle olmuyo

Uploaded with ImageShack.us yardım lütfen.

skill err veriyor bot açılmıyor ne yapayım arkadaşlar ?

----------

hallettim arkadaşlar sağolun

----------

client açılmadan dc veriyor arkadaşlar..

failed connect c4 hatası alıyorum. nasıl çözebilrim. ?

Geri