• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Rehber] - KdBot Detaylı Rehber

Arkadaslar ben Joysro oynıyorum ve orda nowaların sonunda NOWA yazmıyor. ama botta yazan nowanın adının sonunda NOWA var galiba onunla ayırt edilio ama bizde NOWA yazmıo ondan nowaları almıyor olabilirmi. mesela bütün itemleri almasını soyledigimde nowaları topluyor ama sadece nowalı olanları secince toplamıyor :S

----------

bottaki o nowa filteri baska sro için ayarlanmıs bnce :(

BeyazLotus sen yada bi başka arkadaş yardımcı olabilir mi? BSObj Plugin hatası alıyorum ve hiç bi türlü çözüm bulamadım win7 kullanıyorum yönetici olarakta çalıştırdım olmadı.. yardımcı olursan çok sevinirim :)

BeyazLotus sen yada bi başka arkadaş yardımcı olabilir mi? BSObj Plugin hatası alıyorum ve hiç bi türlü çözüm bulamadım win7 kullanıyorum yönetici olarakta çalıştırdım olmadı.. yardımcı olursan çok sevinirim :)

O hatayı genelde oyunu güncellemediğinde alırsın. Oyunu güncellemeyi dene.

Bot Bende Hiç birşey toplamıyor ne gold ne item nede elixir sorun ne olabilir 3 farklı item.txt denedim yine değişen bişey olmadı eh petde yok :(

arkadaşlar phconnector ile ilgili çözümleri buraya yazarsanız seviniriz . gonderdiginiz linkteki konu silinmiş

Ya bot sadece pt lerin giantın parasını topluyo

link kırık . ilgili yetkililer bir baksa konuya rica ediyorum . kd bot linki düzelsin

Küçük client ekranı geldiğinde dc veriyor sebebi ne bunun?

----------

Özür diliyorum sebep zaten yazıyormuş.Sorun IP adresi imiş teşekkürler.

Multiuploaddan baska bişeye upload edebilirmisiniz ben giremiyorum o siteye de. Lütfen Arkadaslar :)

''you have been disconnected from the server'' serverin ıp sini proxye yazdım edxsilkroadlader_Lite ordada serverin ıp si yazıo deli etti.. framework ve microsof visual c++ nın bütün sürümleri yüklü Yardımlarını büyük bir umutla bekliyorum..

Link yenilenmiştir. Oyunu bıraktığım için ve üniversitede okuduğum için foruma giremiyorum. Kusura bakmayın.

S.a gençler ben lovesro oynıyorum 125 lv canavarlar var orada onları kesip 120 olmama lasım ama bot canavarları görmüyor bir bakabilirisiniz :D

Arkadaşlar botu açıyorum loaderden start diyorum fakat client geldiği zaman you have ben disconnet hatası alıyorum yardım edebilirmisiniz???

Geri