• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Rehber] - KdBot Detaylı Rehber

disconnect hatasının çözümünü buldum arkadaşlar .
phconnector ayarlarını

[phConnector]
IP=31.210.98.165
Port=15779
ListenPort=10001
BotPort=20001
Developer=0

böyle yapın kaydedin sorun çözülüyor :)

Özür diliyorum bende trinity yüklü degil ancak şöyle açıklayayım:

2f9mv.jpg

Eğer edxloadere girdiğimizde trinity için o kısımda (kırmızı ile kare içine aldığım kısım) hangi ip yazıyorsa phconnectordeki ip kısmına o ipyi yazın ve kaydedin anlatımdaki gibi botu açtığınızda disconnect hatası almazsınız.

lütfen yardımcı ol , botu aç diyorum %100 de takılıyor ne yapmam lazım select yeri gelmiyor

bot güzel ama tek sorunum var bot ya para toplayıp item elixir toplamyo yada para toplamayıp item topluyo yardım

beyler 120 skıller calısmıyor botta 60 altı skıllerle vuruyo ne yapmam gereklı..

Arkadaşlar 60- skilleri görmesinin sebebi skill.txt eski olması bir arkadaşımız paylaşmıştı bunun çözümünü ama hâla yeterli değil wizardda denedim wizard skilleri tamam

Skill.txt

link

arkadaşlar bu botta avrupa silah değiştirme ayarı yapılmıyo yardım lütfen

kardeş bnm oyunu görmüo JOYSRO oyun ne yapcam acill

----------

kardeş bnm oyunu görmüo JOYSRO oyun ne yapcam acill

Bot wizz skillerini görmüyor sadece life controlle fire trap görüyor ne yapmalıyım :S

phConnector01 i çalıştırdıktan sonra botu çalıştırıyorum.Select dedikten 3*5 saniye sonra bot kayboluyor.Bunun nedeni ne olabilir ?

Ya şu 120 lvl skilleri ile ilgili bir konu var ama linkleri ölü elinde china karakterleri için skill dosyası jupiter için mob dosyası ve item dosyası olan var mı 120 cap için olacak yalnız. Olan varsa paylaşıversin çok makbule geçecek

----------

Özellikle warko12 sen hazırlamıssın galiba şu en güncel skill txti paylaşır mısın onu burdan. MaxiLife konuyu açmış bırakmış öyle linkler öleli 6 bahar geçmiş üstünden

Geri