• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Rehber] - KdBot Detaylı Rehber

direk dc vermesinin sebebi oyunda ki skilllerin botdaki skiller ile uğuşmamış olmasıdır skiller bölümüne gelerek fix skill tuşuna basın ardından save diyin lütfen

UYARI[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD="width: 5%"][/TD]
[TD="width: 90%"]SORUN VE ÇÖZÜMLERİNİN BU LİNKTEDİR. ERR SKİLL LOAD---MSVP100.DLL GİBİ SORUNLAR İÇİN LİNKE BAKIN. BU KONUYA ORDA CEVABINI BULAMADIĞINIZ SORULARI SORUNUZ LÜTFEN.
https://www.maxigamerz.com/f606/k...umleri-156709/[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Linki Kırık Oldugu İçin Sorunuma Bakamadım

Ama MSVP100.DLL Hatası Alıyorum Cevaplarsan Sevinirim

Kdbot lite tıkladıgımda .Kırmızı yazıyla Kdbot yazıyor altında err load : skill.txt yazıyo ve onun altında da %100 yazan bir kısım var ve bu şekilde bekliyor acılmıyor yardımcı olabilirmisiniz

bende skill.txt hatası var yani bot ekranı qelmio ''loading skill data dio sonra eror skill.txt dio'' nasıl çözücem acilin ötesinde yardım lazım

----------

herşeyi halledim açtım ama şimdi de nerdeyse hiç bi moba dalmıyo yani atak yapıyo ama atak yapana kadar moblar yarıyo benim çarı

ya ben ne yaptıysam bu bot yerden bişey toplamıyor işaretledim herşeyi yinede almıyor :(

Loaderıda farklı portlar kullanarak 3 çar açabilirsin ama bu sırada KdBot inanılmaz derecede işlmeci kullanmaktadır. 2 çarda bile pc'yi acayip kasıyor. Client başına işlemcinin yüzde 50'sini kullanıyor çünkü.
Ben Kd bota altın item toplatamadım petle topluyor ama tek başına char toplamıyor
Birde Dewil de bastıramadım bota item toplatıp dewil bastırabilen var mı?

----------

Bu phconnector çok donuyor bnm acaba sorun ne
botu kalabalık yere kuruyorsan çok donuyor...

Kaspersky 2012 ile tarattım win32.trojan virüs uyarısı veriyor :/

Kardeş bunun 12d nova filtresi var mı hiç bi yerde bulamadım da

12 DG item filtresi de buldum ben ancak bot hiçbişey toplamıyor :S

bp dışında bi serverda kd kullanmak için aynı yöntemi mi kullanıyoruz yoksa başka bir yolu var mıdır?

Yardım edecek yokmu yaww -- Herşey tamam açıyorum edxsilkroadloader e gelıorm IP 10001 yapıom Launch dedkten snra loader doluyor ve ardından YOU HAVE BEEN DİSCONNECTED FROM THE SERVER HATASI VERIYOR yardım edecek yokmu [ Bloodysro - Rose ]

Geri