• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Rehber] - KdBot Detaylı Rehber

Beyler bot win7 de çalışıyor mu ben çalıştıramadım da bir yardım edin lütfen

..

Çar Lv upladıgında KD bot kendini kapatıyor :( skilleri falan ellemeden lv atlaması ile işlem sonlandırılıyor yazıyor ve kapanıyor .. bi bilgisi olan yardım edebilir mi ? :)

Nova itemleri vede goldları işaretliyorum ne pet nede peti kapayınca çarımın kendisi alıyor tik attığım yerlerdemi hata var burda gösterdiğin gibi yaptım

Başka private serverlarda çalışıp çalışmadığını anlamak için ne yapmamız gerektiğini biri açıklık getirebilir mi ?

bende kdbot lite ı açtıktan sonra yüzde yüz doluyo ama o bot sayfası açılmıyo yardım edermsiniz.

----------

ben kdbot lite ı açıyorum yüzde yüz dluyo ama açlımıyo yüzde yüz dolduğu halde daha da dolmaya devam ediyo 1 2 saat bekledim ama açılmadı yardım edermisiniz çok acil

Hata

Arkadaşlar phConnector01 e tıkladığımda "Program MSVCP100.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor.Bu sorunu çözmek için yeniden yüklemeyi deneyin." Diye bir hata veriyor yardım edin :jil:

loaderden start diyorum client geliyor sonra disconnect from server diyor nasıl düzeltebilirim ?

Brom şimdi ben yaptım loader dan acıyorum BSObj Pluing hatası veriyo bana :( ilgilenirseniz sevinirim

Loadiing skill data yüklemiyor! lütfen yarcımdı olurmusunz!

Arkadaşlar Library files icin link paylasabılır mısınız ? Eror load skıll hatası alıyorumda .s tskler

Library filesi googleda aratınca direk çıkıyor zaten burda linke gerek yok. DLL hatası alanlarda dllnin ismini googlede aratırsa zaten o dllyi tamir eden programlar çıkıcaktır. Ayrıca xp kullanıcıları framework 3.5, vista ve win7 kullanıcılarıda framework 4.0 ı indirirseler bir çok problem çözülecektir. Son olarak her programı vista ve win7de yönetici olarak çalıştırın yoksa sorun çıkarabilirler.

Geri