• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Rehber] - KdBot Detaylı Rehber

Beylerrr benim bot gözükmüyorrrrrrr yardım eden warmıııııııı ???????????????????? bot çıkmıyor gözükmuyorrrr ?

Bot sorunsuz kuruldu açıldı dc yok fakat skillerin hepsi görünmüyor reload diyorum fix diyorum topu topu 10 skill görüyor gerisi yok sebebini bilen ??

Acaip Seri kasıyr :D Paralı botları geçicek heralde :haha :haha

Bide hide özelliği olsaydı :)

----------

Botu başlattığım an DC neden olabilir her şeyi sorunsuz yapıyorum ?

Vay Arkadaş Ne Saçma iştir bu. Gainttan cıkan goldları alıyor normal moblardan cıkanları almıyor :) :) (ama çok süper kasıyor slotta mob kalmadı ) :)

beyler bnde herşey normal yapılıyo oyuna girmek için tıklıyorum sro client açılıyo ama oyunun içine girmiyo ve hatada vermiyo neden acaba lütfen bi yardım..

Son düzenleme:
msvcr100.dll dosyasını indirdiğim halde hata alıyorum. win7 kullanıyorum nasıl düzelecek bi fikriniz var mı ?

bende connections 4 hatası verıyor beyler nasıl çözebilirim ?

kd botta loadere start dedigidmde failed to connect to server c4 hatası alıyorm bi yardımcı olabilirmisiniz...

arkadaşlar Trinity Ip lazım biri sölesin lütfen :)

----------

arkadaşlar Bu bot Trinity de çalışıyomu / Çalışıyosa Trinity IP adresi verebilirmisiniz

Ph connect Bazen bazen degil Sürekli Windows bilmem ne Çalışmasını durdu sorun çözüm hakkında bilgi vercem bişe diyor bi yardım

Windows 7 kullanıyorum yönetici olarak çalışıtırdım ama yine olmadı MSVCR100.dll hatası alıyorum phConnector01 e tıklayınca MSVCR100.dll dosyasını da indirip system32nin içine attım ama yine aynı hata :(

----------

324u.png
Ben de bu hatadan alıyorum lütfen yardım edin.

----------

Uploaded with ImageShack.us

arkdaşim edxSilkroadLoader port 1001 olarak gırıyorum işarelıyorum ama söyle bır hata verıyor ''You have been disconnected from the server'' sorun nedir ?? acıll

Geri