• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Rehber] - KdBot Detaylı Rehber

asdwu.png
kd botta bu hatayı alıyorum ne yapmam lazım ? :(

Library Files Library Files indir - Tamindir İndir.Kur Eger Windows 7 İse Yönetici Olarak Çalıştır Düzelecektir.

----------

Sürekli dc vermesinin sebebi nedir ?

----------

Ayrıca pet ayarlarıda sorunlu galiba
Botta Skill Up'larken Dc yiyor ise Skill Up yaptıkdan Sonra Fix Skill Yapmayı Asla Unutma Dc Olur Yoksa..

Portu 10001 yapınca dc veriyor ama başka türlü giriyor. Napabiliriz ?

tek nova toplatmayı ayarlayamadım pet kullanıyorum ama ıtemde topluyor petten ıtemlerı kaldırıp nova dıoyym novaları almıyor bılgısı olan varmı

Beyler ben jupiter de start dedigim zaman bot'a dc oluyorum item,skill,mob dosyalarını indirdim 120 için ama yinede çözülmedi map le alakalı bişimi çözümü varmı?

Sorunu çözüm...

Son düzenleme:
[h=2]Trinity sw'si için kaç yazcaz 10001 olmuyor c4 hatasıyla karşılaşıyoruz.[/h]

Kardeş 1 Haftadır botu sorunsuz kullanıyordum fakat bugun char item,elixir,tablet vs. toplamıyor neden acaba? :S

Faild c4 alanlar phconnectorun yanında bi klasör varr oraya oynadığı oyunun ipsini yapıştırmasıı lası mama porta ellemesin mesela syndicatenin ipsi 88.246.105.137 İşinize yaradıysa 1 teşekkür yeter

Merhaba, Arkadaşım ben ayarlıyorum her şey gayet güzel itemlerde sorun yok tabletlerdede yok istedigimi toplatıyorum fakat gold toplamıyor hiç bi şekilde bilginiz varsa bi yardım olun.

Bnde hersey super ama tek 1 sorunum war Mp fullken wızz charda atack yapıor wızz charın mpsı bıtınce mpsı doldugu halde 3-4 dk sonra skıllerle vuruo o zamana kdr duz vuruo :s yardım edermısınız ?

s.a beyler kd bot c4 hatası veriyor yardım plss ...

----------

gaia glory sro oynuyosan ip sini verirmisin

Geri