• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Rehber] - KdBot Detaylı Rehber

bi ceşit bug oyunu başka yere cıkar botu başka yere kur düzeliyo :D

jupiter map 12 dg item skill vs bi konu vardı bulamıyorum link verir misiniz ?

Edit: Buldum arkadaşlar

Son düzenleme:
sağol kardeşim

----------

kardeşim sana ulaşmam lazım bi hata veriyor lütfen

----------

15 mesaj süresi ne arkadaşım hastamısınız ya

----------

Arkadaşım bana yardımcı ol Failed Connect 4 Hatasını veriyor mesajda atamıyorum 15 bilmem neysi var lütfen bana bugun yardım et!

----------

kardeşim acmıssın konuyu 2 dakika yardımı cokmu görüyorsun be

kardeş bende 1hata veriyo anlamadım yardım edermisin
1brrx.jpg
[/URL][/IMG]

kardeş eyv. çok güzel anlatmışsın da benim Pc de problem var sanırım

KDBot
Loading Skill Data penceresi birçok kez %100 oldu fakat hala bekletiyor yardımcı olabilecek misin..?

Pc'ye format atmadan önce herşey normaldi dün format attım kdbotu fln herşeyi tekrar kurdum ama ktbotda skiller görünmüyor :S
libraryfiles den olabilir tekrar kur dediler fkat sonuç değişmedi sorun nerde olabilir acaba??
Not:BOt çalışıyor startladığımda moblara atack yapıyor sadece skiller yok :S

Geri