• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Rehber] - KdBot Detaylı Rehber

Mesela warrior çarımı bota koyuyroum mesela cleric bless atıyor sonra 2h silahını almıyor eline veya 2h elinde cleric almıyor.onu nasıl ayarlıcaz

oyuna girince c10 verıyo dogrulama kodundan sonra sebebı ne olabılır ? dun calısıyodu kasıyodu bı guzel.. :(

Kd Botu acıyorumm hersey tamam bota start dedigimde direk dc alıyorum sebebi ne olablilr?

yav loaderla launcha kadar herşeyi yapıyorum biri yardım etsin nolur Net Error

You have been diconnected from the server hatasını alıyorum.

phConnectordanda deiştirdm ip yi loaderdanda dogru ip sorun ne anlamadam ya

Beyler her seferinde tekrar ayar yapıyorum. Yani "Save" dememe rağmen chara girdiğimde eski ayarları kaydetmiyor.

skill error verio hatay çözemedim hala yardımcı olursanız sevinirim

beyler sadece skill basmıo tek sorunum :S :S

Son düzenleme:
Geri