• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Rehber] - KdBot Detaylı Rehber

Warrior - Roque - Wizard - Bard 120 skilleri ekli skill.txt dosyası ;

Skill.txt

Diğerlerini eklemeyi çalışacağım :)
yanlız bot jupiter temple da çalışmıyor moblarda ekli değil :)

Son düzenleme:
Bende pick konusunda ilginç bi sorun var itemleri topluyor.. Giant lardan düşen paraları topluyor fakat normal yaratıktan düşen parayı almıyo .. pick bölümünde goldların 3 ü de işaretli nedenini anlayamadım

beyler bna bırsı yardım etsın 120 serwerde oynuyom 117 lık mobalra bota koyuyom dalmıyo yardım

Ya Jupiterdeki mobların eklenmesi gerek bota. Lütfen biri el atsın bu soruna..

Ben wizzard/Bard'ım elime bard'ı alıyorum bot'u başlatıyorum bard skillerini basıyor ama geri Staff'ı almıyor. Staff 1. slotta duruyor. Bu sorunu nasıl çözerim yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

Çok teşekkür ederim. Sp char kasarken çok yardımı olucak =) ellerine sağlık

alexandriadaki sp cavede de çalışmıyor bot acaba ordaki moblarıda ekliyebilecek var mı???

bu hata nedendir bilen yazabilir mi?

adszyj.jpg

black pearl acılısta gelen client resmı öle kalıyo acılmıyo oyun.. ve sag alt kösede Id falan dıe bı hata verıyo yapamadım ya yardım... beım charı tanımıyo yanı sıkaca..

----------

port u 10001 yapınca böle kalıyo normal seklde dokunmadan grıce caalıstırıyo..

Arkadaşlar benim bot iyi güzel kasıyor gold da topluyor hatta :) burdan değil başka yerden indirdim ama hem burdan indirdiğim hemde diğer yerden indirdiğim KD Bot da char lvl atlayınca duruyor ve bot programı yanıt vermiyor :S mecbur programı sonlandırıp yeniden başlatıyorum.Bot damı yoksa bi ayarındamı terslik var acaba yardımcı olabilecek varmı?

teşekkürler...

loaderdan 10001 yapıp işaretleyince c4 hatası verio sebebi ne olabilir ?? :/

Beyler benim bot pick yapmıyor yardımcı olabilecek varmı. ayarlar konusunda hepsini yaptım önceden topluyordu son 1-2 gün içinde toplamamaya başladı

ark. lar kd bot uaçıyorum %100 doluyo fakat öyle kalıyo.. sorunun çözümüne gittiğimde ise bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor.yazıyo heralde yeni üyelik açtım ondan olsa gerek.... Neyse biri bana bu %100 eror sorununu söyleyebilirmi lütfen aciLLL

Geri