• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Rehber] - KdBot Detaylı Rehber

uzun uğraşlar sonunda 120 skill i eklemeyi başardım ve çalışıyor ama bunu tek başıma yapamam çok uğraştırıyor :D

arkadaşlar bende herşey açılıyor fakat loaderdan 10001 yazdıktan sonra start dediğimde bi hata alıyorum oyun kapalı olduğunda çıkan çince bi yazı varya o çıkıyor acaba yardımcı olabilir misiniz

54 ten 95 e kadar bot istediğim herşeyi topluyordu. Bugün ne olduysa toplamayı bıraktı yeniden yükledim, kaç kere yeniden ayar yaptım ama olmadı.

Bloody de KDbot u loaderdan açarken BSObj hatası alıyorum oyuna giremiyorum acil

[I:rbk::rbk::rbk::rbk::rbk::rbk::rbk::pff::pff::pff::pff::pff::pff::pff: yardım lütfennnnn

----------

biri bana yardım etsinnnnnnn her yazanı yaptım ama olmuyor BSObj hatası alıyorum loaderla tam açarken

kusura bakma ama botun çalışmıyor ve diger heryere baktıgım ve çalışmadıgı gibi Err load skill.txt kalıyor buyrun kanıt

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Çalışmasa buraya koyacak kadar mal olmazdık. Kusura bakma ama sen de hiç araştırmıyorsun. 13 sayfa mesaj yazıldı konuyo, her sayfada 5 defa verdim şu skill.txt gibi sornların linklerini. Sen hiç bi yeri aramadan direk buraya bot çalışmıyor diye yazmaya devam et. Senin bilgisayarında sistem dosyası eksikse botun suçu ne. Bilip bilmeden atlıyorsunuz. :hfy:

Acaba botu item toplayanlar lvllerini yazabilir mi? Benim char 94 te topluyordu 95 olunca bıraktı. Bu sebepten mi acaba bakalım.

Geri